Обласну медичну галузь очолив Микола Олінійчук

4 березня відбулося підсумкове розширене засідання колегії головного управління охорони здоров′я обласної державної адміністрації за участі Міністра охорони здоров′я України Іллі Ємця, голови ОДА Михайла Вишиванюка, голови обласної ради Олександра Сича та народного депутата України Василя Чуднова.


Обговорюючи медичні проблеми, відомі лікарі області акцентували увагу на необхідності створення медико-навчальних центрів з перепідготовки спеціалістів галузі, підготовки фахівців екстреної допомоги, створення на базі Івано-Франківського національного медичного університету учбової групи медико-санітарного спрямування тощо.

Підсумовуючи сказане на колегії, голова облдержадміністрації запропонував всім присутнім упродовж тижня подати в головне управління охорони здоров′я свої пропозиції щодо реформування медичної галузі. За словами Михайла Вишиванюка, усі пропозиції будуть оформлені загальним протоколом, з ними ознайомляться як Міністр охорони здоров′я України, так і представники місцевої влади.

«2011 рік на Прикарпатті оголошено роком технічного переоснащення медицини, - наголосив Михайло Вишиванюк. - На місцевому рівні ми закумулюємо кошти для цього. Але ми також сподіваємося і на дещицю допомоги Міністерства охорони здоров′я».

Голова облдержадміністрації представив учасникам колегії новопризначеного начальника головного управління охорони здоров′я ОДА Миколу Олінійчука, який працював першим заступником.

http://firtka.if.ua/

 

Share