Марцинків та Онуфріїв "дружньо" радять Анушкевичусу поміняти стиль керівництва

Сьогодні відбулась традиційна «післясесійна» прес-конференція депутатів міської ради від ВО «Свобода». Керівник фракції «Свободи» в Івано-Франківській міськраді Роман Онуфріїв та секретар міськради Руслан Марцинків прокоментували рішення прийняті на попередній VII позачерговій сесії міської ради.

Зокрема  йшлося про потенційні банкрутства ЖЕО. Голова фракції "Свободи" акцентував увагу на тому, що проект програми реформування житлово-комунальної сфери, запропонований виконавчим комітетом, передбачає  втрату контролю над житловим фондом Івано-Франківська, та може спричинити некерованість в житлово-комунальній сфері, сіючи паніку та хаос.

Тому ВО «Свобода» внесла суттєві зміни  до проекту реформування ЖКГ івано-Франківська. Процедура банкрутства можливо буде розпочата з відтерміновуючим чинником після виконання низки  умов.

Першим кроком стане  узгодження діючих статутів із чинними вимогами законодавства. Далі житловий фонд міста перейде на баланс до незбиткового коммунального підприємства  - Єдиного розрахункового центру. Розмір адмінвидатків в такому випадку суттєво скоротиться, підвищиться якість надання послуг та найголовніше  - виникне необхідність у створенні ринку послуг.

Орієнтовано через 3 місяці, прогнозують «свободівці», виникне такий ринок приватних підприємств, що самостійно буде контролювати шляхом врівноваження попиту та пропозиції ціну та якість надання послуг.

Велика відповідальність зараз саме на виконавчій гілці міської влади, адже прогнозовані метаморфози - це безпосередньо  її компетенція.

«Свободівці» висловили, як вони сказали, «дружню» пораду міському голові  - поміняти стиль управління, натякнувши на можливе переростання «морального» чинника висловленої сесією незадовільної оцінки за роботу мера в житлово-комунальній сфері, до більш рішучих кроків та юридичних «наслідків».

http://firtka.if.ua/

 

Share