У Коломиї ТВК помилилась при обрахунку голосів.

При встановленні результатів голосування на виборах депутатів Коломийської районної ради районна ТВК нарахувала лише 34 виборці, які не підтримали жодного із кандидатів. Така цифра, на думку спостерігачів, є нереальною, і це можна визначити, взявши копію протоколу з підсумками голосування на виборчій дільниці.

Про це свідчить не лише копія протоколу, яку вдалося отримати спостерігачам "Опори", але й публікація, яку ТВК розмістила у газеті "Вільний голос" (№87 (2043) 5 листопада 2010 р.

Така цифра, на думку спостерігачів, є нереальною, і це можна визначити, взявши копію протоколу з підсумками голосування на виборчій дільниці. Наприклад, з ДВК, що розміщена у селі Іванівці Коломийського району, де вказано, що 89 виборців не підтримали жодного з кандидатів. Це вже більше, ніж оприлюднила ТВК, навіть не беручи до уваги результати з інших дільниць.

Спостерігачі "Опори" про цю ситуацію намагалися довідатись більше, проте у виборчій комісії сказали, що весь керівний склад ТВК відбув до Івано-Франківська здавати документи в архів, тому коментарів отримати так і не вдалося.

"Опора" звертатиметься до правоохоронних органів, щоб ті розібралися: мала місце технічна помилка чи свідома фальсифікація виборів до районної ради.

west-info.if.ua

 

 

Share