В Івано-Франківській ОДА скорочення вважають знищенням виконавчої влади районів

Івано-Франківська обласна державна адміністрація розраховує на скорочення кількості співробітників максимум на 10% у межах адміністративної реформи.

"Та комісія, яка у нас працювала і проводила функціональні обстеження, поїхала з тим, що ми переконали її, щоб на районному рівні нікого не скорочувати, на обласному рівні - максимум 10%. Це максимум. Або взагалі не скорочувати", - заявив у понеділок на колегії Головного управління праці та соціального захисту населення Івано-Франківської облдержадміністрації заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації Роман Струтинській. – інформує «Інтерфакс-Україна».

Він вважає скорочення співробітників райдержадміністрацій за нинішньої їх штатної кількості "знищенням виконавчої влади на рівні районів". "За такого великого навантаження, яка сьогодні є в управліннях праці та соціального захисту, треба вивішувати з вікна білий прапор, якщо будуть якісь скорочення", - сказав Р. Струтинський.

За його словами, в області заплановано скорочення в структурах територіальних підрозділів міністерств та відомств. Р. Струтинський сподівається, що після 1 березня "вже будуть якісь напрацювання".

Share