Влада області планує збільшити середню заробітню плату до 2300 гривень

Минулого року управління праці Івано-Франківської облдержадміністрації здійснило перевірку нарахування заробітньої плати у 1047 приватних підприємств області. З них порушення виявлені у 64 підприємств. За словами начальника управління Ярослави Ульванської, це дуже позитивна динаміка, яка свідчить про роботу управління.

У 2010 році середня заробітня плата по області становила 1927 гривень. З таки результатом Івано-Франківщина зайняла 14 місце по зарплаті серед всіх областей України. До порівняння, в 2009 році область по показникам заробітньої плати посідала 22 місце. На 2011 рік Ярослава Ульванська поставила ціль підняти середню заробітню плату по області до рівня 2 300 гривень. За її словами, це цілком реально.

В кожному районі Івано-Франківської області працюють рейдові групи, які виявляють порушення виплат заробітної плати, в тому числі – неоформлених найманих працівників. Протягом 2010 року зафіксовано 1450 випадків виплати зарплати «в конверті». По кожному факту надано відповідні приписи та порушено 52 кримінальні справи. Загалом легалізовано 733 тисячі гривень заробітньої плати.

http://firtka.if.ua/

 

Share