В Івано-Франківську пройде акція «Україна для людей?»

24 лютого о 15.30 год. під стінами ОДА в Івано-Франківську громадська організація «Український вектор» проведе інформативну акцію «Україна для людей?», в ході якої буде опротестований реальний стан речей за рік діяльності після інавгурації. Акцію вже підтримало декілька молодіжних організацій, серед яких: «Українська студентська спілка», «Демократичний Альянс», «ФРІ» та «Студентське братство».


«25 лютого 2011р. - річниця інавгурації нашого "вельмишановного" президента Віктора Януковича. Саме в цей день наш гарант планує в прямому ефірі, беручи приклад з російських політиків, спілкуватися з громадянами країни. Проте, ми точно впевнені, що жодного "болючого" чи критичного питання задано не буде, відібрано буде тільки опрацьовані питання, що надасть видимість успішної роботи, а тому закликаємо вийти на акцію і поставити через ЗМІ питання, які реально нас цікавлять» - заявив голова ГО «Український вектор» Микола Гавриляк.

Сам захід відбуватиметься без партійної чи іншої символіки. Він покликаний показати невдоволення народу, а не пропіарити якусь політичну силу.

http://firtka.if.ua/

Share