На Верховинщині втілюється в життя інвестиційний проект розвитку вівчарства

22 лютого відбулося засідання колегії Верховинської районної державної адміністрації за участю начальників відділів та управлінь, керівників районних служб. Розглянуто наступні питання: про проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2011 рік; про хід виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24.11.2010року №819 п.5.5 та п. 6 «Про можливість упорядкування структури відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації з наданням статусу йому окремої юридичної особи з метою забезпечення організації створення служби ведення та узагальнення даних містобудівного кадастру населених пунктів»; про хід виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25.06.2009 року № 385 «Про забезпечення виконання в області Указу Президента України від 29.05.2009 року № 378/2009 «Про деякі заходи щодо поліпшення фінансового стану аграрного сектору економіки та розвитку тваринництва».

Вирішено проект Програми соціально-економічного розвитку направити на розгляд сесії районної ради; керівникам управлінь і відділам райдержадміністрації, селищному та сільським головам створювати сприятливі умови для стабільної роботи всіх галузей економіки, сконцентрувати свої зусилля на вирішення наявних проблемних питань і спрямовувати організаторську роботу у 2011 році на забезпечення позитивної динаміки соціально-економічного розвитку, створення нових робочих місць, своєчасності виплати заробітної плати та інших соціальних виплат.

Рекомендовано вишукати можливість упорядкування структури відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації з наданням статусу йому окремої юридичної особи, для забезпечення організації створення служби ведення та узагальнення даних містобудівного кадастру населених пунктів.

Доручено продовжити роботу щодо реалізації інвестиційних проектів розвитку вівчарства та створення міні-ферми з виробництва молока в селищі Верховина.

http://www.if.gov.ua/

Share