Коломийська прокуратура прозвітувала за минулий рік

Прокуратурою Коломийського району протягом минулого року порушено 28 кримінальних справ з них 20 у сфері захисту конституційних прав і свобод громадян, 7 – у сфері економічних відносин. до відповідальності притягнуто 158 посадових осіб, в тому числі 20 контролюючих органів. Відшкодовано понад 2 млн. гривень.


У сфері нагляду за додержанням законодавства про працю у минулому році прокуратурою Коломийського району порушено 9 кримінальних справ. Внесено 17 документів прокурорського реагування, за результатами розгляду яких відшкодовано майже 500 тис. грн. заборгованої заробітної плати, 35 посадових осіб притягнуто до відповідальності.

Прокуратурою Коломийського району порушено 3 кримінальні справи за наслідками перевірок додержання законодавства щодо охорони прав неповнолітніх. Внесено 22 документи прокурорського реагування, до різних видів відповідальності притягнуто 10 посадових осіб. У сфері економічних відносин прокуратурою Коломийського району порушено 7 кримінальних справ, внесено 29 документів прокурорського реагування, притягнуто до відповідальності 15 посадових осіб, відшкодовано більше 1 мільйона грн.

За результатами проведеної роботи у сфері прокурорського нагляду за додержанням законодавства, спрямованого на боротьбу з корупцією, прокуратурою Коломийського району підтримано державне обвинувачення по 4 кримінальних справах з ознаками корупції, де судом постановлено обвинувальні вироки.

http://firtka.if.ua/

Share