Чи відповість екс голова Надвівненської РДА І.Писклинець по закону?(фото)

Прокурором Надвірнянського району порушено кримінальну справу за фактом розкрадання державних коштів призначених на берегоукріплення та ліквідацію наслідків повені 2008 року.

На фото колишній голова Надвірнянської РДА І.Писклинець

У вересні 2008 року управлінням будівництва, архітектури та ЖКГ Надвірнянської РДА укладено договір підряду із ТзОВ «БМ БудМеханізація» по ліквідації наслідків стихії в селі Добротів Надвірнянського району. На відновлення берегів річки Слобушниця потрібно було понад 1 млн грн. Спочатку управління будівництва, архітектури та ЖКГ Надвірнянської РДА для необхідних робіт, як передоплату перерахувало будівельній організації 264 тис.грн. Таку ж суму вказали і в актах виконаних робіт.

На фото очільники Надвірнянської райради та райдержадмінистрації станом на 2008 рік

Однак, під час проведення обстеження берегоукріплення річки «Слобушниця» встановлено, що фактично роботи по відновленню наслідків стихії проведені тільки на 30 тисяч грн., що на 234 тис. грн. менше ніж зазначено в акті прийому виконаних робіт.Таким чином, своїми умисними протиправними діями посадові особи ТзОВ «БМ Будмеханізація» та управління будівництва, архітектури та ЖКГ Надвірнянської РДА зловживачи своїм службовим становищем привласнили державні кошти в сумі 234 тис.грн. а також вчинили службове підроблення, тобто внесли завідомо неправдиві відомості в акт виконаних.

Очевидно, що подібні зловживання мали місце при виконанні робіт по берегоукріпленні р.Бистриці Надвірнянської у міській зоні відпочинку в міста Надвірна на Івано-Франківщині.

Матеріали частково використані з джерела http://firtka.if.ua/

 

Share