Мером Івано-Франківська став Анушкевичус, - опрацьовано 100% протоколів

Мером Івано-Франківська вдруге обрано чинного голову Віктора Анушкевичуса. За нього проголосували 27,4% виборців. Свого головного конкурента Юрія Соловея він випередив на 3%. Такі результати опрацювання 100% протоколів з мокрими печатками.

Про це повідомляє 5 канал.

Нагадаємо, за результатами екзит-полу "Галичина-2010", проведеного та оприлюдненого соціологічною групою "Рейтинг", на виборах міського голови Івано-Франківська лідирує Анушкевичус Віктор - 28,9%, його основний опонент Соловей Юрій набрав 21,8%, на третьому місці Прокопів Ігор - 15,2%.

Водночас, за даними компанії Research&Branding Group, на виборах міського голови Івано-Франківська лідирує Юрій Соловей, якого висунула "Третя сила". У нього 27,1%. Натомість, за даними екзит-полу, чинний міський голова Івано-Франківська набирає 23,5%.

Відтак, кандидат на посаду міського голови Івано-Франківська Юрій Соловей заявив, що "сьогодні є достатньо підстав стверджувати, що результати волевиявлення людей в Івано-Франківську могли бути іншими від тих, які оприлюднює ТВК".

.zaxid.net/newsua

Share