Олександр Сич дав доручення пришвидшити переміщення обласного військового комісаріату

Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич зустрівся з Правлячим Архієреєм Івано-Франківської Єпархії УГКЦ Володимиром Війтишиним та військовим комісаром Івано-Франківського обласного військового комісаріату полковником Ігорем Боловицьких. На зустрічі було обговорено питання завершення передачі Єпархіальному управлінню приміщень колишнього обласного військового комісаріату на вулиці Шевченка 11.


До 1946 року у цій будівлі знаходилась греко-католицька духовна семінарія. Після того, як семінарію закрили, будівлю віддали у користування військовим і у ній знаходились міський та обласний військові комісаріати. Рішенням Івано-Франківської обласної ради у червні 2006 року, згідно розпорядження Президента повернути церковне майно Церкві, було вирішено передати будинок у власність Івано-Франківської єпархії УГКЦ.

У 2009 році в частині приміщення, де знаходився міський комісаріат було відкрито першу в Івано-Франківську Католицьку школу, але обласний комісаріат ще продовжує знаходитися в приміщенні на вулиці Шевченка 11.

За результатами зустрічі Олександр Сич дав доручення створити спеціальну комісію, яка має запропонувати заходи з пришвидшення переміщення обласного військового комісаріату з вулиці Шевченка в приміщення обласного призовного пункту на вулиці Довженка, 21.

http://firtka.if.ua/

Share