Вишиванюк: Прикарпаття ще оцінить реформи Януковича

На думку голови Івано-Франківської облдержадміністрації Михайла Вишиванюка, усі чутки про його звільнення поширюються щоби внести смуток в думку громадян і посіяти зневіру в області. Про це заявив Вишиванюк на суботні прес-конференції. Він вважає, що чутки про його звільнення з посади є безпідставними, а сам працюватиме з Януковичем до 2020-го року. Вишиванюк нагадав, що його так само «звільняли» і в період президентства Кучми. Нагадаємо, що Михайло Вишиванюк тоді також очолював Івано-Франківську ОДА.

Михайло Васильович впевнений, що буде працювати з Януковичем до 2020 року, бо люди оцінять позитивний вплив реформ, які сьогодні впроваджуються. Він визнає, що реформи не всім довподоби, але Україна крокує в Євросоюз і потрібно «підтянути» свої стандарти життя, зокрема це стосується пенсійного віку. «Але не дивлячись на моменти, на яких спекулює опозиція, реформи направлені на покращення життя» - говорить очільник Прикарпаття.

Як вже повідомляла «Фіртка», Михайло Вишиванюк прогнозує, що в 2015 році на президентських виборах за кандидатуру Віктора Януковича віддадуть свої голоси 70% прикарпатців. Голова ОДА впевнений, що така підтримка діючого Президента буде за рахунок реформ і покращення життя. Щодо свого прогнозу, Михайло Вишиванюк готовий посперечатися.

http://firtka.if.ua/

 

Share