Ще 14 прикарпатців стали власниками новеньких «Таврій» від держави

Ключі і документи від 14 автомобілів «Таврія» вручив їх власникам 11 лютого заступник голови обласної державної адміністрації Роман Іваницький. Цього разу авто від держави отримали інваліди 2-3 груп, інваліди війни, інваліди трудового каліцтва, які довгий час перебували на обліку в Головному управлінні праці та соціального захисту населення.


За словами Романа Іваницького, дехто з нових власників новісіньких «Таврій» перебував на згаданій авточерзі з 1998 року.

«Чинний уряд України виконує зобов′язання перед своїми громадянами, - наголосив у коментарі місцевим журналістам заступник голови ОДА Роман Іваницький. – Зокрема, якщо у 2009 році Прикарпаття і прикарпатці отримали 4 спецавтомобілі за державною програмою, то уряд Миколи Азарова виділив Івано-Франківській області 49 автівок, які уже мають своїх законних власників та пасажирів».

Водночас Роман Іваницький запевнив представників ЗМІ: «Існує електронний загальнодержавний реєстр усіх черговиків; ведеться чіткий контроль за просуванням черги на отримання авто».

Share