На Прикарпатті ПР матиме представників в усіх місцевих радах

За попередніми результатами місцевих виборів 31 жовтня Партія регіонів матиме представників в усіх районних та міських радах Прикарпаття. Про це повідомив заступник керівника обласної організації Партії регіонів Богдан Федьків. За його словами, вперше Партія регіонів буде мати добру фракцію в обласній раді.

«В Івано-Франківській області Партію регіонів підтримало понад 7% прикарпатців, депутатами облради на мажоритарних округах стали 5 членів Партії регіонів. Також, приємно, що представниками Партії регіонів є добрий десяток сільських голів, які перемогли на цих виборах», - повідомив Богдан Федьків. В Івано-Франківській міській раді, за попередніми результатами, Партію регіонів представлятиме 5 депутатів .

Раніше Партія регіонів мала своїх депутатів лише у Коломийській та Івано-Франківській міських радах. Відповідно 3 і 4 депутати.

Згідно з попередніми даними Івано-Франківської обласної ТВК, на місцевих виборах за Партію регіонів проголосувало 7,18% прикарпатців. Найбільше голосів на виборах отримала ВО «Свобода» - 14,3%. За «Фронт змін» проголосувало 11,8% виборців,за «Батьківщину» - 13,3%, за «Нашу Україну» -7,1% , за УНП – 3,4%, за НРУ – 3%.

Нагадаємо, до Івано-Франківської обласної ради буде обрано 114 депутатів: 57 за партійними списками і 57 у мажоритарних округах.

Загалом у виборах до обласної ради взяли участь 36 політичних сил.

zaxid.net/newsua

Share