На Прикарпатті підрахунок голосів – політичне злодійство, - ВО «Свобода»

На Прикарпатті партія влади навмисно затягує підрахунок голосів з метою відібрати голоси від «Свободи». Про це повідомив голова ОО ВО «Свобода» Олександр Сич на прес-конференції 4 листопада.

За його словами, ряд районів в області почали подавати результати голосування лише вчора ввечері, тоді як відомості з Коломийського району досі відсутні.

«Затягування результатів виборів вигідно політичним силам, які представлені у владі, бо це є механізм і засіб маніпуляції цим результатом», - стверджує Сич. Він повідомив, що виборчий штаб партії «Свобода» на Прикарпатті спостерігає падіння свого результату виборів майже на 8%.

«Єдина партія, яка нині має зростання результату, – це Партія регіонів», - переконаний Сич.

«Сьогодні відбувається нахабна політична крадіжка, а не чесний підрахунок голосів», - говорить Сич. Він зауважив, що десятки кандидатів від «Свободи» програють представникам партії влади 30-150 голосів, а деякі свободівці, отримавши привітання з перемогою, взагалі опинились під загрозою втрати мандату.

«Звести до мінімуму у депутатському корпусі партію-переможця ВО «Свобода», максимально розмити структуру облради для того, щоб маніпулювати окремими депутатами і невеличкими партійними фракціями – це мета тих, хто затягує підрахунок голосів», - стверджує Сич. Він переконаний, що в облраді «сидить політичний режисер і маніпулює результати для моделювання наступного складу ради».

Водночас, Сич зауважив, що «Свобода» боротиметься за свої голоси у законодавчому полі, але, при потребі, готова застосувати і «вуличне право».

zaxid.net/newsua

Share