Кандидат у мери Івано-Франківська Юрій Соловей розповість про фальсифікації на телебаченні.

Сьогодні, 4 листопада, о 19:00 в прямому ефірі «5 каналу» кандидат на посаду міського голови Івано-Франківська Юрій Соловей розповість про фальсифікації на місцевих виборах у Івано-Франківську та оприлюднить звернення до Президента України з цього приводу.

 

"В Івано-Франківську масово спотворено волевиявлення громади міста. Міська влада виявилася причетною до масштабних фальсифікацій та використання механізму "каруселей", - наголошують у штабі кандидата.

Наразі до штабу Ю. Солов’я надійшли тисячі скарг від виборців, які бачили, що за їхніх сусідів, які знаходяться за кордоном, проголосували інші люди. Оскільки ці звернення мають масовий характер штаб Юрія Солов’я звернувся до ТВК Івано-Франківська з вимогою отримати у Державної прикордонної служби списки громадян, які перебувають за кордоном та звірити їх зі списками людей, які проголосували.

"Без перевірки таких даних може бути спотворено волевиявлення громади Івано-Франківська", - переконані у штабі Ю. Солов’я.

Нагадаємо, за результатами екзит-полу "Галичина-2010", проведеного та оприлюдненого соціологічною групою "Рейтинг", на виборах міського голови Івано-Франківська лідирує Анушкевичус Віктор - 28,9%, його основний опонент Соловей Юрій набрав 21,8%, на третьому місці Прокопів Ігор - 15,2%.

Водночас, за даними компанії Research&Branding Group, на виборах міського голови Івано-Франківська лідирує Юрій Соловей, якого висунула "Третя сила". У нього 27,1%. Натомість, за даними екзит-полу, чинний міський голова Івано-Франківська набирає 23,5%.

Кандидат  на посаду міського голови Івано-Франківська Юрій Соловей заявив, що "сьогодні є достатньо підстав стверджувати, що результати волевиявлення людей в Івано-Франківську могли бути іншими від тих, які оприлюднює ТВК".

zaxid.net/newsua

Share