Суд збільшив кількість депутатів Івано-Франківської міськради

Політична партія «Третя сила», яку очолює головний конкурент чинного мера під час місцевих виборів 2010 року Юрій Соловей, відстояла через суд проходження до міської ради третього депутата.

Після тримісячного протистояння з окремими членами міської виборчої комісії представникам Громадського форуму вдалось змусити опонентів визнати попередньо ухвалені судові рішення, та дати можливість народному обранцю скласти присягу депутата міської ради Івано-Франківська, - повідомили у прес-службі Громадського форуму.

Тож тепер до голови Громадського форуму Юрія Солов’я та юриста Володимира Чорноуса у міській раді приєднається франківський підприємець Роман Тимків, який також був обраний за списками партії «Третя сила».

Відтепер Івано-Франківська міська рада працюватиме у повному складі – 60 депутатів.

Нагадаємо, за результатами місцевих виборів, в Івано-Франківську міську раду ВО «Свобода» мала делегувати 35 кандидатів. Втім, у списку цієї політичної сили є лише 34 кандидати у депутати міськради. Івано-Франківська ТВК прийняла рішення про те, що у наступному скликанні міської ради буде працювати не 60, а 59 обранців. Це рішення у суді оскаржила партія «Третя сила», яка на виборах отримала 6,7% голосів виборців.

Share