На Прикарпатті збудують радіотелевізійний комплекс

Фото: volynnews.com
Згідно з рішенням, колегія рекомендувала Івано-Франківському міськвиконкому знайти можливість для відведення земельної ділянки під будівництво радіотелевізійного комплексу за межами центральної частини міста, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Після виділення ділянки управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації внесе пропозиції щодо будівництва комплексу до програми соціально-економічного розвитку області.

Будівництво радіотелевізійного комплексу передбачає також будівництво радіотелевізійної вежі, оскільки наявна - фізично зношена й часто потребує відновлювальних робіт.

Івано-Франківська обласна державна телерадіокомпанія розташована в центрі міста в приміщенні "Будинку радіо", зведеному в 1976 році, яке не придатне для розміщення студії обласного державного телебачення.

Нагадаємо, Івано-Франківська область - єдина в Україні, де немає обласного державного телебачення. Нині Івано-Франківська обласна державна телерадіокомпанія здійснює лише радіомовлення на території області.

http://www.zaxid.net/newsua/

Share