«Регіонали» задоволені «великою перемогою» на Прикарпатті

Партія регіонів задоволена попередніми підсумками виборів до органів місцевого самоврядування в Івано-Франківській області. »Як на мене, обласна організація Партія регіонів добилася більшого, ніж ми сподівалися», – сказав народний депутат, голова Івано-Франківської обласної організації Партії регіонів Василь Чуднов учора, 1 листопада, у прямому вечірньому ефірі на обласному телебаченні «Галичина».

Він пояснив, що за підсумками місцевих виборів 2006 року Партія регіонів мала тільки 3 депутати у Коломийській та 4 – в Івано-Франківській міських радах. »А сьогодні ми увійшли у кожну районну та міську ради і в обласну у тому числі. Я вважаю, що це велика перемога Партії регіонів в області», – підкреслив Чуднов.

Він навів приклад, коли у його рідному селі Космачі Косівського району за попередніми підсумками за Партію регіонів проголосували 72% виборців, а у Косівському районі – 20%, - пише Дзеркало тижня.

Чуднов також прокоментував низьку явку виборців Івано-Франківської області на місцевих виборах. »У моєму рідному селі Космачі явка на попередніх виборах завжди була 92-93%. При цьому я знаю, що 25-30% мешканців немає у селі, близько 10% – ніколи не ходять голосувати. Тобто, коли реально у селі було 60% виборців, явка становила 92-93%. Поставте собі питання: а, може, вона реальна ця явка, яка сталася на цих виборах? Може, тому, що вони дійсно чесні і демократичні?» – запитував він.

Своєю чергою голова Івано-Франківської обласної організації «Свободи», заступник голови партії Олександр Сич заявив, що Всеукраїнське об’єднання «Свобода» претендуватиме на керівництво Івано-Франківською обласною радою за підсумками місцевих виборів.

«Обов’язково», – сказав він, відповідаючи на питання телеглядача, чи буде Сич претендувати на посаду голови Івано-Франківської обласної ради.

За попередніми даними, підкреслив Сич, «Свобода» матиме «потужну фракцію» в Івано-Франківській облраді.

Як повідомлялося раніше, в Івано-Франківській області 31 жовтня 2010 взяли участь у місцевих виборах 58,2% виборців, в Івано-Франківську – 49,2%.

http://zik.com.ua/ua/news/

Share