Віктор Балога провів нараду в облдержадміністрації

Сьогодні із робочим візитом на Івано-Франківщину прибув міністр з надзвичайних ситуацій Віктор Балога. Сьогодні він оглянув територію Калуської промзони – Домбровський кар’єр, Хвостосховище №2 і полігон захоронення токсичних відходів. Опісля в залі засідань ОДА відбулась нарада за підсумками діяльності системи цивільного захисту області за участю міністра Віктора Балоги, голови облдержадміністрації Михайла Вишиванюка та першого керівництва області.

Михайло Вишиванюк взяв вступне слово і подякував міністру за його присутність в області і за глибоке вникання в проблеми Прикарпаття. «Давайте ми йому поаплодуємо, що він сьогодні тут» - закликав губернатор до оплесків, які переросли в овації.

Візит Балоги є наслідком відповідного указу Президента України Януковича про вияснення ситуації в кожному регіоні країни для правильного розприділення коштів з держбюджету. Свої візити Балога розпочав із Західної України.

Міністр з надзвичайних ситуацій Віктор Балога заявив, що подібні зібрання необхідні якомога частіше. За його словами, головне – це рух, а будь-яка затримка – це крах. Тому міністр намагатиметься забезпечити максимальне фінансування регіону для оперативного подолання наслідків повені, стихійних лих та для боротьби з «калуською проблемою».

Майже кожен із доповідачів відзначав недостатню кількість фінансування. Відповідно до доповіді, буде створено спільний протокол обласної держадміністрації і міністерства для вияснення об’єктів першочергового фінансування.

Після наради В.Балога відправився на тактико-спеціальні навчання на тему: «Рятування та аеромедична евакуація в гірських умовах», які пройдуть в селі Вовчинці Івано-Франківської міської ради.

http://firtka.if.ua/

Share