Керівники Івано-Франківської обласної ради відвідали Снятинський район

Метою робочої поїздки було ознайомлення з об’єктами, які пропонується включити в програму соціально-економічного розвитку для виділення коштів з обласного бюджету.

В Снятинському районі керівники обласної ради відвідали обласний дитячий реабілітаційний центр с селищі Заболотів, оглянули незавершене будівництво Заболотівської районної лікарні, в Любківцях і Будилові ознайомилися з роботою і перспективою відкриття дошкільних навчальних закладів, в Белелуї ознайомились з ходом будівництва Народного дому, в Стецевій відвідали стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян. Учасники поїздки обговорили можливість виділення коштів на реконструкцію каналізаційної системи міста Снятина та завершення будівництва захисної дамби на ріці Черемош в селі Залуччя.

«Хочемо предметно підійти до розгляду питання прийняття програми соціально-економічного розвитку Івано-Франківської області на 2011 рік, яке буде одним з найголовніших на наступній сесії обласної ради», - сказав, коментуючи мету поїздки, голова обласної ради Олександр Сич.

http://firtka.if.ua/

Share