Івано-Франківські депутати затвердили нові місцеві ставки і збори

Депутати Івано-Франківської міської ради щойно одноголосно проголосували «за» введення нових ставок місцевих податків і зборів.

Нагадаємо, що відповідно до нового Податкового кодексу, скасовується колишній торговий патент та вводиться збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності. Ставка податкового збору становитиме від 0,08% до 0,4% від мінімальної заробітної плати, в залежності від виду підприємницької діяльності. Для торгових підприємств збір відбуватиметься 1 раз протягом 5 років, для підприємств розважального сектору – 1 раз в 2 роки при поданні заявок на патент для ведення господарювання.

Також вводиться туристичний збір в розмірі 1%. Ставка збору встановлюється у розмірі одного відсотка до вартості усього періоду проживання туриста у відповідному закладі за вирахуванням податку на додану вартість. Клієнт туристичних закладів сплачуватиме 1% від ціни одного ліжко-місця в казну Івано-Франківська.

Від цього податку міська влада планує поповнитися на 100 тисяч гривень. До прикладу, минулого року в обласному центрі перебували 30 тисяч туристів в готелях і мотелях міста.

Наразі, за інформацією податківців, в Івано-Франківську є 55 платників податків, які надають готельні послуги.Ставка єдиного податку в Івано-Франківську не збільшуватиметься.Також  затвердили збір за місця для паркування транспортного засобу, вартість парковки в Івано-Франківську зросте з 2 до 4 гривень.

http://firtka.if.ua

Share