Список депутатів-мажоритарників, що пройшли в Івано-Франківську обласну раду

За неофіційними данними, відомо імена депутатів-мажоритарників, які представлятимуть інтереси виборців в обласні раді Івано-Франківська. Переможці в кожному з районів такі:

 

 

Богородчанський район

В окрузі №1 переміг Василь Брус  (Народна партія) - заступник голови Івано-Франківської ОДА.

В окрузі №2 переміг Тарас Парфан (Наша Україна) - тимчасово не працює.

В окрузі №3 переміг Манолій Піцуряк (Свобода) - головний лікар Солотвинської районної лікарні.

 

Верховинський район

В окрузі №4 переміг Мирослав Карабін (Відродження) - начальник управління молоді, сімї та спорту Івано-Франківської ОДА.

В окрузі №5 переміг Іван Шкіндюк (Партія Регіонів) - в.о. начальник ДПІ Верховинського району.

В окрузі №6 переміг Роман Струтинський (УНП) - заступник голови Івано-Франківської ОДА.

 

Галицький район

В окрузі №7 перемогла Галина Карп (Народна партія) - директор департаменту місцевих фінансів Мінфіну України.

В окрузі №8 переміг Олександр Джура (Наша Україна) - директор Бурштинського енергетичного коледжу.

В окрузі №9 переміг Зіновій Береговський (Наша Україна) - заступник голови Обласної ради.

 

Городенківський округ

В окрузі №10 переміг Василь Матійчик (УРП Собор) - директор ПП "Матімекс".

В окрузі №11 переміг Василь Вівчарик (УРП Собор) - директор ТЗоВ "Злагода-4".

В окрузі №12 переміг Микола Олінійчук (Народна партія) - заступник начальника управління охорони здоровя Івано-Франківської ОДА.

 

Долинський район

В окрузі №13 переміг Михайло Гнип (Народна партія) - технічний директор ВАТ "Укрнафта".

В окрузі №14 переміг Петро Шкутяк (Наша Україна) - голова Долинської РДА.

В окрузі №15 переміг Остап Дзеса (Наша Україна) - заступник голови обласної ради.

 

Калуський район

В окрузі №16 перемогла Любов Зіник (Батьківщина) - директор Войнилівської загальноосвітньої школи.

В окрузі №17 перемогла Галина Ляхович (Українська партія) - керівник структурного підрозділу Тернопільської академії народного господарства.

В окрузі №18 переміг Іван Данів (Українська партія) - генеральний директор ОКП "івано-Франківськоблагроліс".

 

Коломийський район

В окрузі №19 переміг Михайло Негрич (Народна партія) - голова Коломийської РДА.

В окрузі №20 результати поки не встановлені.

В окрузі №21 результати поки не встановлені.

 

Косівський район

В окрузі №22 переміг Ярослав Шинкарук (Відродження) - голова Косівської РДА.

В окрузі №23 переміг Віталій Фейчук (Фронт змін) - начальник Косівського районного УЕГГ.

В окрузі №24 переміг Юрій Фальбійчук (Народна партія) - директор ДП "Кутське лісове господарство".

 

Надвірнянський район

В окрузі №25 переміг Юрій Деревянко (Фронт змін) - президент ЗАТ Управління матеріально-технічного забезпечення "Енергокомплект".

В окрузі №26 переміг Володимир Попович (Народна партія) - заступник голови ДПА Івано-Франківської області.

В окрузі №27 преміг Володимир Хопта (Фронт змін) - менеджер ТЗОВ "Даурія".

 

Рогатинський район

В окрузі №28 переміг Сергій Насалик (Українська партія) - директор СП "Галпласт".

В окрузі №29 переміг Михайло Винник (УНП) - президент корпорації "Гал-продукт".

В окрузі №30 переміг Юрій Келестин (Партія Регіонів) - директор ЗАТ "Техно-центр".

Рожнятівський район

В окрузі №31 переміг Михайло Мердух (Народна партія) - директор ПП "Сивуля".

В окрузі №32 переміг Роман Павлів (Українська партія) - директор ТЗОВ "СП Будучність".

В окрузі №33 переміг Олексій Голубчак (Народна партія) - начальник Обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

Снятинський район

В окрузі №34 переміг Дмитро Дякур (Батьківщина) - начальник філії "Снятинський райавтодор".

В окрузі №35 переміг Роман Білик (За Україну) - приватний підприємець.

В окрузі №36 переміг Василь Гладій (Батьківщина) - помічник народного депутата України.

 

Тисминецький район

В окрузі №37 переміг Іван Артемович (Відродження) - голова правління ВАТ "Хутрофірма Тисмениця".

В окрузі №38 переміг Микола Зелінський (Батьківщина) - тимчасово не працює.

В окрузі №39 переміг Тарас Скоропад (Відродження) - головний лікар Лисецької районної лікарні.

 

Тлумацький район

В окрузі №40 переміг Василь Сенів (Народна партія) - голова Тлумацької РДА.

В окрузі №41 переміг Володимир Поліш (Наша Україна) - Івано-Франківський РЕМ "Прикарпаттяобленерго".

В окрузі №42 переміг Михайло Яворський (Народна партія) - головний санітарний лікар Івано-Франківської області.

 

Івано-Франківськ

В окрузі №43 переміг Олександр Сич (Свобода) - доцент кафедри державного управління ІФДТУНГ.

В окрузі №44 переміг Сергій Адамович (Свобода) - доцент кафедри історії, теорії держави та права Прикарпатського університету.

В окрузі №45 переміг Ігор Шевчук (Свобода) - інженер ПП "Івано-Франківськміськсплав".

 

Болехівська міська рада

В окрузі №46 переміг Юрій Черневий (УРП Собор) - Прикарпатський лісогосподарський коледж.

В окрузі №47 результати не встановлені.

В окрузі №48 переміг Михайло Гой (Українська партія) - начальник НГВУ "Долинанафтогаз".

 

Калуш

В окрузі №49 переміг Ігор Матвійчук (Українська партія) - заступник міського голови Калуша.

В окрузі №50 перемогла Оксана Табачук (Українська партія) - завуч з виховної роботи Калуської ЗОШ №3.

В окрузі №51 переміг Василь Петрів (Українська партія) - заступник міського голови Калуша.

 

Коломия

В окрузі №52 переміг Михайло Вишиванюк (Партія Регіонів) - голова Івано-Франківської ОДА.

В окрузі №53 переміг Богдан Гдичинський (Партія Регіонів) - заступник міністра юстиції України.

В окрузі №54 переміг Зіновій Митник (Партія Регіонів) - міністр охорони здоровя України.

Яремче

В окрузі №55 переміг Микола Палійчук (Наша Україна) - колишній голова Івано-Франківської ОДА.

В окрузі №56 переміг Василь Яремчук (Відродження) - колишній начальник МНС Івано-Франківської області.

В окрузі №57 переміг Олександр Шевченко (Наша Україна) - директор ТЗОВ "Скорзонера".

http://www.pravda.if.ua/news-14998.html

Share