На спільній нараді керівники Прикарпаття визначили пріоритети розвитку області


Минулої суботи, 15 січня, в облдержадміністрації відбулася спільна з обласною радою нарада за участі керівників райдержадміністрацій, голів районних рад та міських голів обласного значення.

На нараді йшлося про підсумки соціально-економічного розвитку краю та щодо формування Програми соціально-економічного розвитку територій на поточний рік, що розпочався.
Відкриваючи представницьке зібрання, голова ОДА Михайло Вишиванюк тепло привітав його учасників зі святом Водохреща, що наближається, побажав усім плідної співпраці , «незважаючи на прапори, кольори, партії, бо для всіх виконавчих органів влади партія одна - народ Прикарпаття».
Спершу звітували ветерани - голови Галицької, Богородчанської , Тлумацької райдержадміністрацій та івано-франківський міський голова Віктор Анушкевичус.
Григорій Івасишин, голова Галицької РДА, висловив вдячність керівництву облдержадміністрації та обласної ради за будівництво очисних споруд у Задністрянську, за увагу до вирішення питання тепломережі у Бурштині. Він запевнив, що РДА працює над виготовленням проектної документації на будівництво дитячого садочка у с. Дубівці.
Богородчанський район, як наголосив голова облдержадміністрації, посилаючись на результати моніторингу, посів одну з перших позицій у переліку найзабрудненіших територій в області, обігнавши навіть Калуш та Івано-Франківськ.
Серед проблемних питань обласного центру Прикарпаття наголошувалося на зниженні темпів введення в експлуатацію нового житла та зменшенні рівня надходжень від підприємств.
Соціально-економічну ситуацію в області загалом охарактеризував заступник голови облдержадміністрації Ігор Зварич.
Підсумовуючи нараду, голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк зазначив׃ «Основне завдання, яке в області потрібно вирішувати у найкоротший проміжок часу, стосується створення нових робочих місць». Значну кількість селян Прикарпаття, за словами голови ОДА, можна задіяти у вирощуванні цукрового буряку та на благоустрої населених пунктів.
На переконання Михайла Вишиванюка, область потребує реформування сільського господарства. Голова облдержадміністрації повідомив про запланований найближчим часом візит до Австралії, де буде закуплено 30 тисяч голів племінної худоби.
Говорив керівник області також про необхідність відновлення на Прикарпатті вівчарства у гірській місцевості, зокрема, Верховинському, Косівському, Надвірнянському, Рожнятівському, Богородчанському, Долинському районах.
Пріоритетами у розвитку Прикарпаття стануть переоснащення медицини та будівництво дитячих садочків.
У спільній нараді взяли участь голова обласної ради Олександр Сич, його перший заступник Василь Гладій та заступник Остап Дзеса.

Джерело Івано-Франківська ОДА

Share