Фронт змін зібрався в опозицію

Фронт змін йде в опозицію по всій території України, – заявив 1 листопада під час прес-конференції у Львові член бюро «Фронту змін» Олег Мандюк.

Мандюк зазначив, що партія сподівалась на трохи кращий результат загалом на місцевих виборах, проте він переконаний, що цей результат кращий, ніж здобув на президентських виборах лідер партії Арсеній Яценюк.

«На Львівщині ми маємо друге місце, щоправда з великим відривом від «Свободи», в Україні ми виходимо на третє місце. Ми присутні по всіх радах Львівщини та по всій Україні. Хочемо привітати ВО «Свобода» з тим результатом, який вона отримала на Львівщині», – сказав Мандюк і додав, що це, водночас, і велика відповідальність.

«Виконавча влада належить Партії регіонів, а вся влада представницька буде належати ВО «Свобода». Ми бажаємо цим політичним силам, щоб вони співпрацювали, працювати, виконували свої обіцянки. А ми, в свою чергу, йдемо в опозицію, до речі, по всій території України. Будемо пильнувати, щоб ці політичні сили виконували свої повноваження», – сказав Олег Мандюк.

Він наголосив, що по всій країні «Фронт змін» має «більш-менш стабільний результат», а також йому вдалося збільшити рівень підтримки на Півдні, в Центрі України, на Сході.

«В Київській області сподіваємось на 15%... До парламентських виборів сподіваємось вийти на друге місце і скласти серйозну конкуренцію Партії регіонів», – додав Олег Мандюк.

Голова ЛОО Фронту змін Степан Кубів зазначив, що в нього є інформація, що у Куликові, що біля Львова, «Фронт змін» узагалі набрав близько 50%.

Також він зауважив, що вибори проходили доволі складно, зокрема, через недосконалість при формуванні ДВК.

«Постоявши у черзі 40 хвилин, люди розвертались і йшли», – каже Кубів. Він не виключає, що таким чино і його партія втратила частину голосів.

Також С.Кубів зазначив, що у списках виборців було багато «мертвих душ», а також дільниці було погано облаштовані.

«Зараз основне – це підрахунок голосів. Треба захистити результати виборів», – додав кубів.

Він зазначив: «На посаду міського голови від «Фронту змін» одержав кандидат у Бориславі, Самборі, ймовірна перемога – в Соснівці, а також – Червонограді. По одномандатних округах перемогу отримали кандидати в Моршині, в Бориславі, Кам’янка-Бузькій, Миколаєві, Дрогобичі, також велика ймовірність – у Золочеві. Це реальна статистика, яка є на сьогодні», – додав він.

Своєю чергою голова ЛМО Фронту змін Михайло Хміль зазначив, що за результатами екзит-полів партія набирає 10-11% у Львові, проте зазначає, що цей результат насправді в кінці підрахунку може бути більшим.

Водночас він висловлює здивування тим, що, за попередньою інформацією, близько 40 мажоритарників від ВО «Свобода» здобули перемогу у Львові, серед яких молоді люди, віком 19-21 рік.

Нагадаємо, за результатами екзит-полу «Галичина-2010», проведеного та оприлюдненого соціологічною групою «Рейтинг», на виборах до Львівської міської ради перемагає ВО «Свобода» - 34%. На другому місці – «Фронт змін» - 9,2%, на третьому – Партія регіонів – 7,6%.

За результатами екзит-полу компанії GfK Ukraine до обласних рад в Україні за пропорційною складовою лідирує Партія регіонів – 36,2%. Друге місце – у ВО «Батьківщина» – 13,1%, третє – у партії «Фронт змін» – 6,8%.

http://www.zaxid.net/newsua/2010/11/1/164224/

Share