Політика та влада

Дайджест Новини Уряду

 Дайджест Новини Уряду

Павло Петренко та єврокомісар Дуня Міятович обговорили успіхи України в сфері виконання рішень ЄСПЛ

Міністр юстиції Павло Петренко в рамках робочої поїздки до Копенгагена (Данія) провів зустріч з Комісаром з прав людини Ради Європи Дунею Міятович, в ході якої було обговорено успіхи України у сфері виконання рішень Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ). В зустрічі прийняв участь заступник Міністра юстиції України – Уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Іван Ліщина.

За словами очільника Мін’юсту, Україна лише після Революції Гідності почала серйозну послідовну роботу, спрямовану на виконання тих судових рішень, які роками виносилися Європейським судом з прав людини на користь українських громадян.

Детальніше...

В Україні обрали наймолодшого голову партії

В Україні обрали наймолодшого голову партії

24-річний Роман Лозинський очолив Українську Галицьку Партію. За це 31 березня проголосували на VІI З’їзді політсили, який відбувся у Львові.

 На посаду голови Політради партійці висунули двох кандидатів: громадського діяча, публіциста, аналітика і шеф-редактора Інтернет-проекту “Західна аналітична група”, до якого належить сайт “Збруч”, члена Несторівської групи Ореста Друля та пластуна, політолога, який пройшов стажування у Канадському парламенті, Романа Лозинського.

 Роман Лозинський впродовж минулого року був заступником голови Політради Української Галицької Партії, керівником Секретаріату партії. До того він реалізував низку різних соціально-молодіжних проектів, був координатором Школи Молодої Еліти. За освітою, Роман - політолог. Закінчив Львівський національний університет ім. Івана Франка, Школу публічного адміністрування Українського Католицького Університету, кілька програм на тему політичного лідерства.

Детальніше...

Прес-випуск. Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує

Заробітна плата штатних працівників

та стан її виплати у листопаді 2017 року

Головне управління статистики інформує. Середній розмір номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій та їхніх відокремлених підрозділів із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у листопаді 2017р. становив 6252 грн, що майже у 2 рази перевищував законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати (3200 грн). За розміром номінальної заробітної плати штатних працівників область посіла 15 місце серед регіонів України.

Детальніше...

Саакашвілі заарештували на даху будинку і відпустили...

Саакашвілі заарештували на даху будинку і відпустили...

Саакашвілі хотіли затримати, він видерся на дах будинку, там йому одягли наручники і вручили підозру. Спецназ не пускає до нього адвокатів і групу підтримки. Згодом відпустили на волю і він далі подався мітингувати.

    
Перебіг подій...
  
Біля будівлі в центрі Києва перебуває багато спецпризначенців. Через слідчі дії тимчасово обмежено рух, журналістів і прихильників Саакашвілі не пускають.

Згідно з попередньою інформацією, обшук у Саакашвілі проходить за підозрою у фінансуванні його останніх протестних акцій в Києві нібито оточенням екс-президента Віктора Януковича.

Також йдеться про те, що обшук проводить ГПУ.

Детальніше...

Ю.Бабій: Першочергові завдання влади це - покращення добробуту пенсіонерів вже сьогодні

 Ю.Бабій: Першочергові завдання влади це - покращення добробуту пенсіонерів вже сьогодні

Одне із важливих питань, яке широко обговорювалися суспільством та було резонансним, набуло логічного завершення. Адже на початку пленарного тижня Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

За словами народного депутата України від Івано-Франківщини, члена Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Юрія Бабія, - "Пенсіонери це найбільш вразлива категорія населення, тому потребує найбільшої уваги з боку влади щодо гідного пенсійного забезпечення. Прийнятий Закон є важливим кроком у цьому напрямку, тому що встановлює прозорі і єдині правила нарахування пенсій для всіх категорій населення, тим самим скасовує як спеціальні пенсії так і право призначення пенсії за вислугу років, що давало змогу виходити на пенсію достроково - за п'ять-десять років до настання пенсійного віку.

Детальніше...

Дорогі краяни, брати та сестри українці! Прийміть щирі вітання з Днем Державного Прапора і з 26-ою річницею Незалежності України!

Дорогі краяни, брати та сестри українці! Прийміть щирі вітання з Днем Державного Прапора і з 26-ою річницею Незалежності України!

Наш синьо-жовтий стяг - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, - це момент коли переповнюють почуття гордості за рідну країну, за відважних предків і вікову історію, за культурних діячів, митців, спортсменів, за її працелюбний народ та нескорених воїнів-захисників.

З найщирішими побажаннями вітаю Вас із 26-ою річницею Дня Незалежності України, до здобуття якої українська нація йшла віками. За незалежність помирали наші пращури і за неї борються зараз наші вояки на Східних і Південних кордонах, бо тільки ми господарі на своїй Богом Даній землі і маємо бути гідними нащадками Героїв України, які нам заповідали берегти й любити свій край.

Детальніше...

Привітання міського голови Зіновія Андрійовича з нагоди Дня Незалежності України

Привітання міського голови Зіновія Андрійовича з нагоди Дня Незалежності України

Протягом багатьох віків найголовнішою цінністю до здобуття Незалежності для українського народу була свобода. Не одному поколінню патріотів ціною власного життя довелося виборювати право жити вільно на своїй землі. Для самоствердження нашого народу в історії українського національного державотворення найвеличнішою та найбільш значимою датою є 24 серпня 1991 року – День проголошення Незалежності України.

До цієї визначної події український народ віками торував тернистий шлях, встелений славою та омитий кров’ю своїх Героїв. Перейнявши звитягу боротьби минулих поколінь – славного козацтва, січового стрілецтва, вояків ОУН-УПА, Героїв Небесної Сотні та всіх борців за волю України, які золотими літерами вписані в скрижалі нашої історії, Герої сьогодення – бійці АТО відстоють незалежність та територіальну цілісність нашої держави у боротьбі з московським окупантом. Демонструючи справжню мужність та героїзм на сході України, наші захисники власним прикладом стверджують, що український патріотичний дух непоборний, а національна ідея непохитна та невмируща.

Детальніше...

Фестиваль "Яворина 2017" незгасимим полум’ям патріотизму

15 – 16 липня в урочищі Розтока поблизу села Липа Долинського району, щоб вшанувати пам’ять героїв старшинської школи УПА “Олені” та провідника ОУН Карпатського краю Ярослава Мельника (Роберта) з’їхалися звідусіль українські патріоти, серед них надвірнянці у складі депутатів Івано-Франківської обласної ради,  депутатів Надвірнянської районної та міської рад, волонтерів та активістів з Надвірнянщини.

Згідно історичних даних у жовтні 1944 року старшинська школа УПА «Олені» розташувалася поблизу гори Яворина. Та незадовго в нерівному бою тут загинув весь штаб старшинської школи разом із охороною. Неподалік від місця трагедії дещо пізніше, 31 жовтня 1946 р., загинув крайовий провідник Організації Українських Націоналістів (ОУН) Ярослав Мельник «Роберт».

Детальніше...

Сергій Волошин: «Я належу до прихильників проведення тереторіальної реформи , як і більшість думаючих людей України»

Сергій Волошин:  «Я належу до прихильників  проведення тереторіальної  реформи , як і більшість думаючих людей  України»

Тереторіальна реформа має своїх прихильників і противників, до якої категорії  належить депутат Надвірнянської районної ради, представник БПП «Солідарність» Сергій Волошин  запитував в нього наш журналіст. 

« Я належу до прихильників  проведення тереторіальної  реформи , як і більшість думаючих людей  України. Ми  чудово розуміюємо , що реформа децентралізації є вкрай необхідною у наш час.  До такої реформи нас підштовхує  європейський досвід. Наші найближчі сусіди : Поляки, Чехи, Словаки, Прибалти та ряд інших країн провели такі реформи і сьогодні вони мають значно вищий рівень розвитку. Будівництва нового адмінтерустрою України є найбільш дискусійною частиною у децентралізаційній реформі.   Усі погоджуються , що потрібно змінювати устрій задля передачі повноважень місцевому самоврядуванню  та його розбудові.

Детальніше...

Ю.Бабій: Реформи повинні проводитися в інтересах людей а не бути експериментами мінфіну

     Ю.Бабій: Реформи повинні проводитися в інтересах людей а не бути експериментами мінфіну

Нещодавно, Кабінет міністрів України прийняв постанову "Про реорганізацію територіальних органів ДФС" згідно до якої до 1 травня 2017 року 25 регіональних митниць та дві спеціалізовані (Енергетична та Міжрегіональна) мають бути ліквідовані, як юридичні особи. Натомість запропоновано створити одну міжрегіональну митницю в Києві з структурними підрозділами (представництвами) по регіонах.

Таким чином Міністерство фінансів вирішило покращити керованість митними процесами, зменшити незаконний вплив на них та зробити митницю жорстко централізованим органом державної влади, а митні процеси, які не завжди обумовлені метою розвитку держави, сконцентрованими в одних руках.

Детальніше...