Політика та влада

Огляд преси. Газета "Життя Прикарпаття" : Михайло Ноняк: «Уряд прийняв справедливе і зважене рішення, моя вимушена «відпустка» завершена»

 Нещодавно Кабінет міністрів України відновив на посаді главу Державної  служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка, який був відсторонений від роботи на час проведення службової перевірки. В роботі очільника Укртрансбезпеки порушень виявлено не було. Про свою роботу, оцінку подій та плани поділився своїми думками  глава Державної  служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк.

-         Михайле Васильовичу,  нещодавно Уряд повернув Вас на посаду голови Укртрансбезпеки. Як можете прокоментувати це рішення ?

Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими. Адміністративна перевірка, що тривала рекордно довго (замість очікуваного місяця майже півроку), розглянувши величезну кількість сфабрикованих матеріалів, завершилась не на користь лобістів фейкових реформ.
 Уряд прийняв справедливе і зважене рішення, моя вимушена «відпустка» завершена. Я усвідомлюю, що потужна кампанія по дескридитації мене як людини, як посадовця, що триває понад рік, із задіянням значних фінансових та адміністративних ресурсів, не зупиниться. Йдучи на посаду Голови Укртрансбезпеки з чітким наміром створити з нуля сильну, ефективну Службу, я безжально «ламав» стару номенклатурну систему. І вона пішла у наступ. Не подитячому жорсткий!

Детальніше...

На сесії Надвірнянської міської ради

2 серпня, відбулось засідання чергової двадцять шостої сесії міської ради під головуванням міського голови Зіновія Андрійовича, під час якого обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста.

 Міський голова на початку засідання оголосив хвилину мовчання за всіма загиблими Героями України, які в різні історичні епохи поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої держави.

  Впродовж пленарного засідання було розглянуто 37 питань.

Детальніше...

Дії Угорщини не впливають на практичну співпрацю НАТО і України – представництво альянсу

Попри те, що Угорщина продовжує блокувати засідання Комісії Україна-НАТО на вищих рівнях через Закон про освіту, на практичну співпрацю між Україною та НАТО це не має впливу. Про це в коментарі УННзаявив глава представництва НАТО в Україні Александер Вінніков.

"Щодо зустрічей комісії Україна-НАТО, фактично, вони ніколи не були призупинені. Комісія Україна-НАТО продовжує свої зустрічі, причому регулярно, як от у грудні в Брюсселі була віце-прем’єр для зустрічі з послами НАТО – це також було засіданням в рамках Комісії України-НАТО", - зазначив дипломат.

Він підтвердив, що Угорщина блокує засідання Комісії Україна-НАТО на найвищому рівні, втім, за його словами, на практичну співпрацю між Україною та НАТО це не має вплинути.

Детальніше...

Доки питання Криму не буде вирішено, Росія не приєднається до G7 – посол Канади

Канада не розглядає можливість приєднання Росії до держав "Великої сімки", поки питання Криму не буде вирішено. Про це в коментарі УНН заявив посол Канади в Україні Роман Ващук.

"На щастя, в даній групі країн ("Велика сімка" - ред.) є більше ніж одна держава-учасниця. Ми одразу ж, менш аніж за годину після тієї першої заяви, сказали, що для нас немає питання про повернення Росії до того часу, поки питання Криму не буде вирішено. Це є наша позиція", - заявив посол.

Ващук нагадав, що в групі країн "Сімки" рішення приймається за консенсусом, тобто загальною згодою у спірних питаннях.

Детальніше...

З ДНЕМ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ!

8 травня, в річницю капітуляціїнацистської Німеччини, в Україні та у всьому світі відзначають День пам’яті та примирення, а 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Для нашого народу Друга світова війна є національною трагедією, адже за Україну жорстоко воювали дві тоталітарні системи. Та його внесок у перемогу над нацизмом неможливо переоцінити. До 7 мільйонів українців воювало на боці Об’єднаних націй, ціною власного життя та здоров’я захищали рідний край, боролися з нацистською навалою в лавахзбройних сил інших країн та в Українській повстанській армії.

Детальніше...

Дайджест Новини Уряду

Павло Петренко та єврокомісар Дуня Міятович обговорили успіхи України в сфері виконання рішень ЄСПЛ

Міністр юстиції Павло Петренко в рамках робочої поїздки до Копенгагена (Данія) провів зустріч з Комісаром з прав людини Ради Європи Дунею Міятович, в ході якої було обговорено успіхи України у сфері виконання рішень Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ). В зустрічі прийняв участь заступник Міністра юстиції України – Уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Іван Ліщина.

За словами очільника Мін’юсту, Україна лише після Революції Гідності почала серйозну послідовну роботу, спрямовану на виконання тих судових рішень, які роками виносилися Європейським судом з прав людини на користь українських громадян.

Детальніше...

В Україні обрали наймолодшого голову партії

24-річний Роман Лозинський очолив Українську Галицьку Партію. За це 31 березня проголосували на VІI З’їзді політсили, який відбувся у Львові.

 На посаду голови Політради партійці висунули двох кандидатів: громадського діяча, публіциста, аналітика і шеф-редактора Інтернет-проекту “Західна аналітична група”, до якого належить сайт “Збруч”, члена Несторівської групи Ореста Друля та пластуна, політолога, який пройшов стажування у Канадському парламенті, Романа Лозинського.

 Роман Лозинський впродовж минулого року був заступником голови Політради Української Галицької Партії, керівником Секретаріату партії. До того він реалізував низку різних соціально-молодіжних проектів, був координатором Школи Молодої Еліти. За освітою, Роман - політолог. Закінчив Львівський національний університет ім. Івана Франка, Школу публічного адміністрування Українського Католицького Університету, кілька програм на тему політичного лідерства.

Детальніше...

Прес-випуск. Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує

Заробітна плата штатних працівників

та стан її виплати у листопаді 2017 року

Головне управління статистики інформує. Середній розмір номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій та їхніх відокремлених підрозділів із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у листопаді 2017р. становив 6252 грн, що майже у 2 рази перевищував законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати (3200 грн). За розміром номінальної заробітної плати штатних працівників область посіла 15 місце серед регіонів України.

Детальніше...

Саакашвілі заарештували на даху будинку і відпустили...

Саакашвілі хотіли затримати, він видерся на дах будинку, там йому одягли наручники і вручили підозру. Спецназ не пускає до нього адвокатів і групу підтримки. Згодом відпустили на волю і він далі подався мітингувати.

    
Перебіг подій...
  
Біля будівлі в центрі Києва перебуває багато спецпризначенців. Через слідчі дії тимчасово обмежено рух, журналістів і прихильників Саакашвілі не пускають.

Згідно з попередньою інформацією, обшук у Саакашвілі проходить за підозрою у фінансуванні його останніх протестних акцій в Києві нібито оточенням екс-президента Віктора Януковича.

Також йдеться про те, що обшук проводить ГПУ.

Детальніше...

Ю.Бабій: Першочергові завдання влади це - покращення добробуту пенсіонерів вже сьогодні

 

Одне із важливих питань, яке широко обговорювалися суспільством та було резонансним, набуло логічного завершення. Адже на початку пленарного тижня Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

За словами народного депутата України від Івано-Франківщини, члена Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Юрія Бабія, - "Пенсіонери це найбільш вразлива категорія населення, тому потребує найбільшої уваги з боку влади щодо гідного пенсійного забезпечення. Прийнятий Закон є важливим кроком у цьому напрямку, тому що встановлює прозорі і єдині правила нарахування пенсій для всіх категорій населення, тим самим скасовує як спеціальні пенсії так і право призначення пенсії за вислугу років, що давало змогу виходити на пенсію достроково - за п'ять-десять років до настання пенсійного віку.

Детальніше...