Яремчанська місцева влада йде в ногу з часом, працює відкрито та прозоро

Нещодавно в місті Яремче місцева громада жваво обговорювала новину про результат проведення земельного аукціону на якому Яремчанська міська рада запропонували у прозорий та законний спосіб отримати  право оренди на земельну ділянку , що належить територіальній громаді. Варто згадати, що спір про облаштування цієї ділянки йде не один рік, а час робить своє і рекреаційне місце помалу перетворилось у пустир зарослий чагарниками. Але повернімось до суті питання, адже йдеться про   земельну ділянку площею 1,3301 га, яка  розташована по вулиці Івана Петраша у місті  Яремче, кадастровий номер 2611000000:04:006:0077, цільове призначення  земельної ділянки – 03.08 для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.

 

Аукціон відбувся прозоро та відкрито. За його результатами визначено переможця. Тепер можна зазначити, що багатостраждальна ділянка отримала інвестора, який вдихне в неї новий облік та привабить численних туристів до нової рекреаційної зони міста Яремча, а також дасть можливість створити нові робочі місця та збільшити сплату податків зокрема і до місцевого бюджету. Звісно все це відбулося завдяки конструктивній позиції Яремчанської міської ради, яка своїм рішенням провести аукціон показала, що йде в ногу з часом, працює відкрито та прозоро. Порівнюючи роботу попереднього керівництва Яремчанської міської ради бачимо разючу відмінність у підходах до вирішення нагальних питань, адже попередники діяли здебільшого  не в інтересах громади, а ймовірно переслідуючи вузькі меркантильні інтереси. Доволі часто журналістам доводилось попередніх міських керівників буквально тикати носом у проблеми які відбувались у місті.

Сьогодні бачимо нові прогресивні підходи до вирішення господарських питань і цей фак дає надію, що Яремчанська громада стала на шлях стабільного розвитку на основі прозорості та відкритості.

Всеволод КИСІЛЕВСЬКИЙ,                                                                                 

 член Львівської обласної організації НСЖУ

Share