Головою Всеукраїнської профспілки військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та учасників бойових дій обрано Михайла Ноняка

 Наприкінці минулого місяця в Києві відбувся Установчий з‘їзд Всеукраїнської профспілки військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та учасників бойових дій. Основним напрямком діяльності цього об’єднання  є сприяння консолідації і координації зусиль у питаннях соціально-економічного захисту членів профспілки і їхніх сімей, більш ефективного використання наявних можливостей з урегулювання службових, трудових та соціальних відносин, відстоювання встановлених законодавством інших пільг і гарантій для цієї категорії осіб.

 

 Головою цієї профспілкової організації було обрано державного та громадського діяча Михайла Ноняка. Звертаючись до учасників Установчого з‘їзду, новобраний голова Михайло Ноняк сказав: «Друзі, уже п’ять років Україна – у стані війни.
І, на жаль, дуже часто трапляється так, що ті, хто був безстрашним перед лицем ворога, повернувшись у мирне життя, почуваються беззахисно перед забюрократизованою системою соціального захисту. Правової допомоги часто потребують як бійці, так і сім’ї загиблих.
Побратими, так, ми звемо один одного побратимами і намагаємося допомагати один одному. Але це все точково. Потрібно створювати послідовну й ефективну систему захисту прав учасників бойових дій та членів їхніх сімей.
Саме тому сьогодні було проведено з’їзд Всеукраїнської профспілки військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та учасників бойових дій.
Цю ідею виношував давно, бо розумію, що будь-яка робота може бути ефективною лише, якщо є системною.
Мене обрано головою цієї профспілкової організації. Розумію, що це вияв неабиякої довіри, довіри, яку обіцяю  виправдати».

 

Святослав Городоцький

 

 

Share