Михайло Ноняк – «Для України, яка займає лідируючі позиції в Європі за кількістю та тяжкістю дорожньо-транспортних пригод, реалізації цього проекту це неабияка перемога!»

Останні кілька років ввійдуть в новітню історію України безприцидентними масштабами розбудови загальнодержавної мережі автомобільних доріг. Адже Україна, маючи величезний транзитний потенціал, в інтересах розвитку економіки вцілому, не має права втратити ці переваги. Це – один із пріоритетів на сьогоднішній день.
Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк взяв участь в урочистій церемонії з нагоди закінчення ремонтних робіт автомобільної дороги М-15 «Одеса-Рені» та побудови обходу міста Рені. Церемонія відбувалася на найвищому рівні: за участі Президента України Петра Порошенка, Міністра інфрастуктури України Володимира Омеляна, Голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова та інших високопосадовців. Адже це - широкомасштабний проект, який було реалізовано в період 2015-2018 років із залученням коштів із державного та обласного бюджетів, кредитних коштів та за рахунок «митного експерименту».


Загальна протяжність відремонтованої дороги – майже 290 кілометрів, а обходу міста Рені – майже 6.5 кілометрів.
Важко переоцінити важливість успішної реалізації цього проекту для півдня України. Майже вдвічі скоротився час перебування в дорозі подорожувальників з Одеси в Рені; за рахунок зростання автомобілепотоку на 14% зростуть кількісні показники перевезень як вантажів, так і пасажирів; а завдяки забезпеченню більш рівномірного швидкісного режиму поліпшився екологічний стан довкілля. 

Михайло Ноняк: «для мене, як громадянина і як очільника органу центральної влади, на який покладено реалізацію державної політики із забезпечення безпеки перевезень на наземному транспорті, надзвичайно важливо, що завдяки реалізації цього проекту значно підвищився рівень безпеки дорожнього руху. Для України, яка займає лідируючі позиції в Європі за кількістю та тяжкістю дорожньо-транспортних пригод, це неабияка перемога!»

Прес-служба Державної служби України з безпеки на транспорті

Share