Друзі, колеги! Вітаю Вас з Днем Державної служби України

  Друзі, колеги! Вітаю Вас з Днем Державної служби України
Цьогоріч маємо достойний ювілей – 100-річчя державної служби в Україні, засадничі принципи якої були започатковані в добу Української Держави часів гетьмана Павла Скоропадського. 
Чому в часи, коли реальна загроза більшовизму нависла над державою, питання створення ефективного державного апарату було винесено в ряд першочергових? Тому що довіра до влади починається з державного службовця, який відіграє роль посередника між нею і народом і повинен оперативно реагувати на запити суспільства. Тільки в такому випадку політика держави буде дійсно ефективною.

Маючи славні традиції і достойні приклади державницького мислення, усі ми, хто зробив вибір на користь державної служби, маємо бути свідомі того, що державна служба – не привілей, а служіння державі – акт вищої жертовності. Від професіоналізму і чесності кожного з нас, ставлення до людей, вміння швидко і якісно приймати управлінські рішення, залежить ефективність влади і рівень довіри до неї.
Сьогодні, фактично, маємо два фронти. І якщо на лінії розмежування усе більш-менш зрозуміло, то тут, у мирному житті, нам часто доводиться боротися із ворогом невидимим і підступним. Та пам’ятаймо, що ми просто не маємо права оступитися, піддатися спокусам, дати слабину. Не маємо права в ім’я світлої пам’яті тих ідеалістів, які століттями вели боротьбу не на життя, а на смерть заради великої ідеї – ВІЛЬНОЇ, НЕЗАЛЕЖНОЇ, СУВЕРЕННОЇ УКРАЇНИ. Вони приймали тортури з цим гордим гаслом на вустах «За Україну!» на барикадах різних епох і часів. Їх калічила невблаганна машина терору, роз’єднуючи долі і забираючи життя. Вони віддали життя та не скорились.
Тож сьогодні ми, гідні нащадки славного роду, просто не маємо права не завершити їхніх славних починань. Україна сьогодні – незалежна суверенна держава. І тільки від нас залежить, чи стане вона вільною серед вільних, рівною серед рівних європейських держав з розвиненою економікою і орієнтованими на потреби громадян державними інституціями.
Вірю, що зусилля кожного з нас, в міру його компетенції, будуть спрямовані на розбудову української державності, забезпечення демократії й верховенства права, економічний розвиток країни та зростання добробуту українського народу.
Тож дозвольте побажати вам усім у цей день невичерпної енергії, міцного здоров’я та нових трудових здобутків. Миру і добробуту вашим домівкам! Злагоди, любові і Божого благословення вашим родинам!
Зі святом, друзі! Слава Україні!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Share