На Яремчанщині відбулася III Велика конференція готельєрів та власників садиб

     На Яремчанщині відбулася III Велика конференція готельєрів та власників садиб

  "Готельна Яремчанщина. Час перезавантаження" - тема третьої Великої конференції готельєрів та власників садиб Яремчанщини, яка відбулась на території ОК "Карпати". Андрій Дзвінчук, голова ГО "Інститут розвитку Яремчанського краю", співзасновник Асоціації готельєрів та власників садиб, який був модератором та одним з організаторів цього заходу, відкриваючи конференцію відзначив позитивну динаміку розширення Асоціації за рахунок вступу в неї нових учасників, в тому числі  невеликих садиб. Це є добрим сигналом, який вказує на дієвість організації та готовність людей спільно працювати над покращенням іміджу Яремчанщини.

 

      Вітаючи гостей та учасників заходу, голова правління Тарас Тустанівський ГО " Асоціація готельєрів та власників садиб Яремчанщини" у своїй промові зауважив, на скільки важливо сьогодні, в умовах шаленого розвитку туристичної індустрії, об'єднати зусилля всіх учасників місцевої туристичної галузі задля підвищення конкурентоздатності регіону. Саме консолідація, а не дрібна конкуренція між собою, дозволить зробити з Яремчанщини сильного гравця на ринку туристичних послуг.

        Міський голова м. Яремче Василь Онутчак, який вперше відвідав конференцію, подякував Асоціації за активну позицію в питаннях промоції регіону та участь у розробці нормативно-правових актів, якими планується шлях розвитку туризму на території Яремчанської міськради. Начальник управління туризму ОДА Віталій Передерко навів присутнім статистичні дані, згідно яких Яремчанщина лідирує в області по кількості прийнятих туристів та сплаченому туристичному збору.

       Про тенденції у сучасному світовому туризмі присутнім розповів радник з питань туризму міністра економіки, голова Національної туристичної організації Іван Ліптуга. Юлія Лємєшева, представниця SGS Ukraine, ознайомила учасників конференції з можливістю проведення міжнародної сертифікації закладів розміщення. Секретами ефективної конкуренції з великими готелями ділився власник готелю "Стара правда" Тарас Тустанівський. Єжи Міклевські, голова правління незалежної дорадчої фірми PROJEKT HOTEL Sp. ( Польща) розповів, як вигідно інвестувати у будівництво готелю.

        Про переваги використання натуральних матеріалів у інтер'єрі присутні почули від дизайнера Яреми Стецика. Директор з навчання та розвитку Консалтингової компанії Hotel Excellence Club Вікторія Дмитрук-Шийка у своєму виступі акцентувала увагу на важливості та необхідності професійного навчання обслуговуючого персоналу. Усі ньюанси маркетингу у готельному бізнесі відкрив присутнім засновник маркетингової агенції Woo Agency Дмитро Мельникович, а Валерія Велика, автор проекту "Знайдено в Україні" закликала власників готелів долучитись до великого готельного перепису. Окрім того, учасники конференції мали змогу ознайомитись з фірмами, які надають товари та послуги у сфері готельно-ресторанного бізнесу.

Share