Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко зустрівся з журналістами Прикарпаття

Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко  зустрівся з журналістами Прикарпаття

19 квітня, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко завітав на Прикарпаття. В Івано-Франківську відбулась прес-конференція.  Анатолій Гриценко висловив своє бачення щодо пройдешніх президентських виборів, а точніше змін які повинні відбутись. За словами Анатолія Гриценка їх потрібно розпочати з верхівки влади, а саме внесення до парламенту чіткого та зрозумілого законопроекту про імпічмент президента, скасування депутатської недоторканості, про яку йде мова вже не перший рік, а також правова можливість відкликання народного депутата в разі його незадовільної роботи. Інша сторона медалі, це продовження реформ, які сьогоднішня влада дала обіцянку українцям та західним партнерам втілити в життя, однак до сьогоднішнього дня не змогла виконати. Мова про корупцію, ключовим фактором в боротьбі якої повинен стати врешті створений Антикорупційний суд.

 

Важливу роль політик приділив миру на Сході України. Зупинити кровопролиття Анатолій Гриценко вважає можливим тільки вже за новим сценарієм, оскільки мінські домовленості себе не виправдали. Над його розробкою сьогодні працює його команда разом із іноземними партнерами.

На думку політика загроза національній безпеці криється не тільки у військових діях. Масова міграція українців за кордон, в недалекому майбутньому може призвести до непередбачуваних наслідків. Саме тому Анатолій Гриценко бачить протидію цьому у створенні нових робочих місць. І це повинно відбуватись не в економічних розрахунках за якими в житті нічого не відбувається, а в реальних діях із залученням як вітчизняних так й іноземних інвестицій, які повинні стимулювати насамперед влада.

 

Share