Керівники центрального апарату та територіальних органів Укртрансбезпеки взяли участь у святкуванні Дня Незалежності України

Керівники центрального апарату та територіальних органів Укртрансбезпеки взяли участь у святкуванні Дня Незалежності України

24 серпня керівники всіх обласних управлінь Укртрансбезпеки на чолі з керівництвом Служби прибули до міста Херсон, де взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня Незалежності України. Оглянули виставку бойової техніки, пройшли ходою центральною частиною міста та прийняли участь у міжконфесійному молебні. Завершились урочистості покладанням квітів до Меморіалу Слави тим, хто віддав своє життя за Незалежність України.


По завершені офіційних заходів до Дня Незалежності України В’ячеслав Дідківський провів робочу нараду з керівниками територіальних управлінь Укртрансбезпеки в Херсонській обласній державній адміністрації. Обговорили питання виробничої дисципліни, підвищення кваліфікації працівників Служби, зокрема й закордоном. Особливу увагу приділили питанню підвищення ефективності заходів контролю на внутрішніх водних шляхах країни. Обговорили можливості популяризації Служби в соціальних мережах, так як останнім часом вони стають важливим засобом комунікації в суспільстві. Вислухавши стислі доповіді керівників обласних територіальних органів про стан роботи на місцях, В’ячеслав Дідківський ще раз привітав усіх присутніх з цим визначним для України днем і наголосив: «Ми повинні працювати не для звітності, а на конкретний результат!»           
Попри велике державне свято та щільний графік, голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв та міський голова Херсону Володимир Миколаєнко, зустрілися з керівниками територіальних управлінь Укртрансбезпеки. Андрій Гордєєв привітав гостей міста з Днем Незалежності і одразу ж перейшов до обговорення питань, що, на його думку, є пріоритетними для області. А саме: збереження доріг та нелегальні пасажирські перевезення, зокрема це стосується таксі. В'ячеслав Дідківський, в свою чергу, наголосив на необхідності будівництва нових майданчиків для габаритно - вагових комплексів. «Так як незабаром Укртрансбезпека закупить за кошти ЄС понад 70 нових мобільних ГВК, то для їх ефективної роботи необхідні якісні майданчики в місцях найбільш інтенсивного руху великовагового транспорту». На завершення зустрічі керівники області висловили впевненість в тому, що задачі, поставлені перед територіальним органом Укртрансбезпеки у Херсонській області, є виконанними, оскільки з начальником Чорноморського міжрегіонального управління Ігорем Пастухом є повне порозуміння та налагоджена плідна співпраця. Є чітке бачення цілей та стратегічних завдань. Є необхідні знання та компетенція. А, отже, буде і результат.
  Наступним пунктом в рамках робочого візиту став огляд першим заступником Голови Державної служби України з безпеки на транспорті В'ячеславом Дідківським, заступником Дмитром Петренком та головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим учбового катеру «Чигирин». Екскурсію військовим кораблем провів капітан судна Олександр Дяк. Це один з тих курсантів Академії ВМС імені Нахімова, які відмовилися складати присягу на вірність окупаційній владі Криму і виконали Державний Гімн України.
На завершення святкового дня В'ячеслав Дідківський та Дмитро Петренко зустрілися з колективом Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки. В атмосфері невимушеного спілкування проговорили робочі моменти, окреслили потреби, в тому числі, і те, що стосується матеріально-технічного забезпечення. Керівники Служби зазначили, що докладуть усіх зусиль для того, щоб зробити роботу територіального органу у в Херсонській області ефективною, але й закликали до відповідного ставлення кожного окремо взятого співробітника. Усі, без винятку, повинні мобілізуватись на результат.
25 серпня до Херсонської області прибув Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк. Свій візит він розпочав з відвідин Херсонської державної морської академії, куди завітав разом зі своїм заступником Дмитром Петренком та начальником Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Ігорем Пастухом. Там вони зустрілись з керівництвом академії, ознайомились з матеріально-технічною базою вишу, дізнались про новітні та інноваційні методи навчання курсантів. Керівники Херсонської державної морської академії розповіли очільникам Укртрансбезпеки про роботу закладу, його досягнення та успіхи, провели ознайомчу екскурсію тренажерним центром, особливу увагу приділивши віртуальним тренажерам.           
Перебуваючи на Херсонщині, Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк, провів низку нарад та зустрічей. Першою була зустріч з головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим, під час якої керівники обговорили питання взаємодії в боротьбі з нелегальними перевізниками та з перевантаженнями на дорогах. Серед актуальних питань Андрій Гордєєв, як першочергове, назвав питання збільшення чисельності Укртрансбезпеки, зокрема в Херсонській області. А ще - необхідність збільшення кількості ГВК в області та будівництва контрольного пункту в'їзду-виїзду "Чонгар" та "Каланчак".
   Далі Михайло Ноняк провів робочу нараду з керівниками обласних управлінь Укртрансбезпеки. Проговоривши всі робочі моменти, Голова Укртрансбезпеки привітав присутніх із святом Незалежності. Користуючись нагодою, вручив керівникам обласних управлінь прапори Служби. Опісля - зустріч з інспекторами Чорноморського міжрегіонального управління, на якій він вручив кожному номерний нагрудний знак, а кращим інспекторам області - грамоти.

Завершальним етапом перебування Михайла Ноняка на Херсонщині слали зйомки в передачі «Вечірня студія» на місцевому телеканалі «Скіфія».

День Незалежності України – особливе свято, коли прийнято підсумовувати зроблене, обговорювати плани на майбутнє. Здобувши незалежність держави, маємо тепер усі разом і кожен поодинці докласти максимум зусиль для того, щоб Україна стала дійсно незалежною, рівною серед рівних державою у співдружності європейських країн. Поодинці ми слабкі, та разом – сила. З такими думками і таким настроєм роз’їхались керівники обласних територіальних органів Укртрансбезпеки з цієї зустрічі, щоб уже в себе на місцях щоденною працею вносити посильний внесок в розбудову нашої держави Україна.

Share