Палац Потоцьких активно готують до «PORTО FRANKO»

 Палац Потоцьких активно готують до «PORTО FRANKO»

Велике прибирання на передодні свят. Волонтери міжнародного фестивалю PORTО FRANKO» прибрали архітектурну пам'ятку міста і водночас одну з головних локацій фестивалю - палац Потоцьких. Цими вихідними активісти вивезли з території Потоцьких тонни сміття.

Ініціатором прибирання виступив координатор фестивалю, лідер волонтерів «PORTО FRANKO» Влад СОХА. Хлопець відзначає, прибирання напередодні зелених свят є доброю традицією і цього року це прибирання є доволі символічним і добрим знаком напередодні фестивалю.

 


Чистити пам'ятку архітектури від непотребу зібралося більше 20 людей, які бадьоро з музикою наводили лад на території палацу.

 
«Ми зібрали команду волонтерів, які сьогодні зробили першочергову роботу на даній локації. Ми розчистили територію, зібрали чимало сміття, але попереду у нас чимало роботи. З вівторка розпочнеться інтенсивна підготовка локації до фестивалю, і ми запрошуємо усіх охочих доєднатися», - відзначив СОХА.


«Дівчата позамітали минулорічне листя, а хлопці підготували на локації місце для сцени», -
продовжив головний волонтер Олег РЕГУШ.

Спільними зусиллями на території Палацу Потоцьких прибрали все сміття: гілля та будівельні залишки, висмикали траву на асфальті та тротуарних доріжках.

«Кожен волонтер хоче відчути хвилі моря «PORTO FRANKO» та долучитись до грандіозного міжнародного фестивалю цього літа», - поділився враженнями Олег РЕГУШ.

Нагадаємо, Палац Потоцьких – найбільша цілодобово діюча локація на «PORTO FRANKO2017». Тут сцена (звук, світло та led екрани) буде живитись сонячною енергією.
Welcome на франківський пляж з справжнім піском та пальмами. Гарячі іспанські та кубинські діджеї запалять сцену Потоцьких треками в тропічному стилі. У палаці Потоцьких працюватимуть відкритий кінотеатр, бардовська та камерна театральні сцени під відкритим небом. Лаунж-зони здивують найрізноманітнішими світловими ілюмінаціями та інсталяціями. Велика дрінк-зона з напоями та фудкорти задовільнять будь-який смак. Мистецтво буде представлене в будівлі госпіталю, де виставлять роботи художників більше ніж 30 країн - Грузії, Польщі, Нідерландів, України, Росії, Німеччини.

Share