Михайло Ноняк презентував Прем’єр-міністрові України роботу пересувного габаритно-вагового комплексу

Михайло Ноняк презентував Прем’єр-міністрові України роботу пересувного габаритно-вагового комплексу

У вівторок, 17 травня 2016 року, в Одесі з робочим візитом перебував Прем'єр-міністрУкраїни Володимир Гройсман. Очільник Уряду ознайомився з ходом реконструкції морcького вокзалу, відвідав центр надання адміністративних послуг, взяв участь у відкритті лабораторно-виробничого комплексу фармпідприємства "Інтерхім", оцінив проведення поточних ремонтних робіт на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-28 Одеса – Южне та ознайомився з роботою пересувного габаритно-вагового комплексу (ГВК).

В робочій поїздці по Одещині Прем'єр-міністра супроводжував Міністр інфраструктури Володимир Омелян.

     Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк продемонстрував урядовцям роботу вагового пункту і розповів про характеристики пересувного габаритно-вагового комплексу.

     Під час презентації ГВК Михайло Ноняк зазначив: «Зараз в Одеській області є три такі комплекси, але незабаром їх буде більше. Всього ми плануємо закупити 71 ваговий комплекс. Комплекс дуже швидко можна демонтувати і перемістити в інше місце. Це дасть можливість ефективно виявляти недобросовісних перевізників».

 

     Також Голова Укртрансбезпеки розповів про роботу ще одного пересувного ГВК, який вже тиждень працює на трасі Київ – Одеса на в’їзді до Одеси: «Кілька днів тому провокатори хотіли перешкодити роботі інспекторів Укртрансбезпеки та Укравтодору, але завдяки злагодженим діям спільно з правоохоронцями та громадськими активістами вдалося навести лад. Більше там проблем не виникало».

     На завершення Володимир Гройсман та Володимир Омелян подякували працівникам Укртрансбезпеки за роботу. «Вам успіхів. Дякую всім за роботу. А дороги будемо будувати» – наголосив Володимир Гройсман.

http://dsbt.gov.ua


Share