Статті

Фільтр
  • Під час боротьби з пандемією потрібно зберегти спроможність громад – народний депутат України Зіновій Андрійович

    Нещодавно народний депутат України від 87 виборчого округу, Зіновій Андрійович взяв участь в онлайн-платформі «Громади Прикарпаття в умовах пандемії», організованою Івано-Франківським відділенням Асоціації міст України.

    Під час відеоконференції  питання розгляду проєкту змін до держбюджету -2020. Нагадаємо, 30 березня законопроєкт №3276 про внесення поправок до державного бюджету парламентарі відправили на доопрацювання. Однак чи не найважливіший розділ у проєкті – Фонд боротьби з гострою респіраторною недугою COVID-19. Основні питання: за рахунок чого він буде наповнюватись і як вплине на місцеве самоврядування?

    «В цей непростий час ми повинні навпаки підтримувати бюджети місцевих громад, надавати їм допомогу, адже власне за ці кошти медики мають змогу закуповувати необхідне обладнання, медикаменти, засоби протиепідемічного захисту та проведення інших заходів  для боротьби з COVID-19. Окрім того, працівники місцевих рад вирішують і інші питання життєдіяльності територій, зокрема це стосується роботи комунальних служб, сфер надання послуг, соціального захисту» – наголошує народний депутат України, Зіновій Андрійович.