Статті

Фільтр
 • У Франківському МРЕВ пояснили, чому виникли проблеми з видачею техпаспортів

  Начальник територіального сервісного центру (МРЕВ) Василь Олійник пояснив, чому не вистачає бланків техпаспортів для автомобілів.

  “Ми отримуємо їх в Києві і є перебої з постачанням цієї спецпродукції. На даний час отримати техпаспорт неможливо, проте 31 числа бланки вже будуть, однак не знаю що саме, бо в нас нема ні свідоцтв, ні посвідчень водія, ні номерних знаків і люмінаційної плівки теж нема”, – розповів Версіям Василь Олійник.

  Крім того Василь Олійник пояснив, чому є неохідною платна процедура експертної оцінки автомобілів

  “Ми оформляємо транспорті засоби, чи ставимо на облік, чи знімаємо з обліку по огляду інспектора. Проте, рекомендуємо йти до експерта, том що, наприклад, є багато випадків коли номера кузова переварені чи перебиті тому ми їх направляємо туди,  для того, щоб людина впевнилась, бо експерти більш детально роблять дослідження”, – пояснив начальник територіального сервісного центру (МРЕВ) Василь Олійник.

 • У справі замаху на Парубія фігурує полковник, підозрюваний у розстрілі Майдану

  Віце-спікер Верховної Ради Андрій Парубій стверджує, що замах на нього у кінці минулого року замовив Кремль, а координував його полковник МВС Сергій Асавелюк.

  Про це він написав у п'ятницю на своїй сторінці у Facebook, назвавши Асавелюка "командиром снайперської групи під час розстрілу Майдану".

  "Це ті самі люди, які хотіли мене вбити на Майдані. Рік тому вони ж знову намагались дістати мене", – написав він.

  Андрій Парубій with
  Рівно рік тому біля готелю «Київ» мені і моїм друзям під ноги кинули бойову гранату. Мій товариш сотник Самооборони, який був поруч, Михайло Ноняк жартує, що це наше друге народження. Просто пощастило, що граната закотилась за гранітний бордюр, який і врятував життя не тільки мені, але і багатьом людям, які були навколо. Сьогодні вже відомо, що це замовлення Кремля, що координував його Сергій Асавелюк «Асса», командир снайперської групи під час розстрілу Майдану. Це ті самі люди, які хотіли мене вбити на Майдані. Рік тому вони ж знову намагались дістати мене.
  Не дочекаєтесь.

  Дякую МВС і Міністру Арсену Авакову за якісно проведене слідство. Тепер сподіваємось, що суд винесе справедливий вирок.

 • Хто з прикарпатських нардепів підтримав новий бюджет країни на 2016 рік

  Сьогодні вночі нардепи проголосували за прийняття Державного бюджету на 2016 рік. За відповідне рішення проголосувало 263 депутати.

  Найбільше голосів за проект Дербюджету віддали фракції ББП – 112, Народного фронту – 80 та групи “Відродження” – 21. Не голосували за бюджет Самопоміч, Опозиційний блок та Батьківщина, пише КУРС.

  З прикарпатських нардепів, єдиним хто проголосував проти прийняття урядового проекту Держбюджету-2016 — позафракційний Юрій Дерев’янко. Відсутнім під час голосування був позафракційний депутат від Івано-Франківська Олексадр Шевченко.

 • Перша сесія Івано-Франківської обласної ради відбудеться 7 грудня

  Перша сесія Івано-Франківської обласної ради сьомого скликання відбудеться у понеділок, 7 грудня 2015 року.

  sesia bilyi dim

  Таке рішення на нинішньому засіданні прийняла Івано-Франківська обласна виборча комісія.

  Початок о 10.00 год.