Статті

Фільтр
 • Сьогодні Україна відзначає День гідності та свободи

  21 листопада, Україна відзначає День гідності та свободи, повідомляє УНН.

  Нагадаємо, у 2014 році Президент України Петро Порошенко підписав Укази про відзначення щорічно 21 листопада Дня гідності та свободи, 22 січня — Дня соборності України.

  Довідка УНН: Революція гідності — національно-патріотичні, протестні акції в Україні, передусім, проти корупції, свавілля правоохоронних органів та сил спецпризначення, а також на підтримку європейського вектора зовнішньої політики України.

 • Івано-Франківськ обласна “Самооборона” виключила з організації керівників міського осередку та пояснила причини

  "Народна самооборона" Івано-Франківської області виключила зі списку своїх членів трьох активістів - Юрія Лоп’янецького (координатора міського осередку), Юрія Свериду та Василя Дутчака.

  Голова обласного осередку "Самооборони" Ярослав Наваляний пояснив причини такого вчинку. Згідно з його словами, з таким проханням до нього звернувся колектив міської "Самооборони" - більше двадцяти людей. 

  "15 листопада відбулися збори координаторів, і цих людей було виключено з організації у зв'язку з порушенням пункту 3.5 нашого статуту, невиконанням обов'язків перед колективом та недовірою колективу до вищезазначених активістів", - сказав він журналістам.

 • У Франківську Володимир Гройсман анонсував реформування Парламенту

  У середу, 11 листопада, під час робочої поїздки в Івано-Франківськ, голова Верховної Ради України Володимир Гройсман повідомив, що до кінця року буде представлено нову реформу, яка має на меті переформатувати Парламент.

  Володимир Гройсман сподівається, що найближчим часом буде розроблений план дій, спрямований на перетворення Верховної Ради на сучасний європейський парламент, робота якого буде інклюзивною, прозорою, публічною, та відповідатиме новим викликам.

 • До Тлумацької міської ради пройшли дев’ять партій

  Центральна виборча комісія опублікувала результати виборів до Тлумацької міської ради.

  Подолавши 5% бар’єр, до міської ради пройшли: