Всеволод Кисілевський

   Всеволод Кисілевський :  голова Яремчанської міської організації політичної партії Анатолія Гриценка «Громадянська позиція»  

Досягти поставленої мети можна тільки спільно з громадою!

Всеволод Кисілевський:«Щоб представляти виборців та захищати їх інтереси і права, потрібно мати досвід, знання і бажання працювати на громаду. Без цих речей сенсу йти в депутати немає. Мені доводилось спостерігати за роботою горе-народних обранців, які не читали навіть Регламент міської ради і не знали, що це - головний документ, яким керується міська рада, а все через те, що хтось когось поставив у список. Так і з’являються у радах тушки - нещасні раби місцевих авторитетів. Міська рада -  це складний механізм,  в основі якого - депутатський корпус та міський голова. Від професійності, досвіду, знань та порядності цих людей залежить лад та процвітання громади. Інколи є амбітні люди, які багато можуть обіцяти, але не усвідомлюють що наобіцяли». Моє життєве кредо -Concientia suprema leх - совість найвищий закон. Совість - це найдорожче, що дав Бог людині. У когось вона кришталево чиста, як діамант  з чудовою огранкою, а в когось – сирець, над яким треба трудитись, щоб отримати досконалу красу. Так і в людей: в одних совість- внутрішній голос, який визначає межу дозволеного Богом,  в інших вона забута, лежить собі, глибоко закидана лайном. 

Автобіографія  

Я, Кисілевський Всеволод Степанович, народився 10 січня 1972 року в місті Надвірна Івано-Франківської області. З 1979 до1989 рр. навчався у Надвірнянській загальноосвітній школі №1, здобув повну середню освіту.  У 1990 році вступив до Івано-Франківського теологічно-катехитичного духовного інституту. У 1995році  завершив навчання на стаціонарному відділенні  Івано-Франківського  духовного інституту   (Духовної  академії),  здобувши вищу освіту за спеціальністю «Богословіє» з присвоєнням кваліфікації богослова та викладача релігієзнавства. Міністерством освіти і науки України видано свідоцтво ВДО № 0000834 від 13.12. 2017 року про державне визнання диплому С-95 №0675 виданого 30.06.1995 р. Івано-Франківським Теологічно-Катехитичним Духовним інституту том  (Івано-Франківський Богословський університет ІФБУ) та визнано його еквівалентним відповідно до системи вищої освіти України  - ступень магістер.

З 2000 до-2002 рр. працював менеджером  в ЗАТ «Гранд» в Івано-Франківську. З 2002 до 2003 рр. працював спеціалістом організаційно-юридичного відділу Надвірнянської міської ради. З 2003 до 2006 рр. займався підприємницькою діяльністю. З 2006 до 2011 рр.  працював начальником контрольно-ревізійного відділу ТзОВ «Корона-Захід» в Івано-Франківську. З 2011 до 2012 рр. працював заступником головного редактора регіонального часопису Яремчанської міської ради «Яремчанський вісник».  З 2012 - головний редактор, редактор радіомовлення телерадіокомпані, «Надвірна», член Львівської обласної НСЖУ.

Громадська діяльність

У 2002 році обраний депутатом Надвірнянської міської ради ІV демократичного скликання, голова постійної депутатської комісії міської ради “Мандатної, з питань депутатської етики місцевого самоврядування та зв’язків з об’єднаннями  громадян”, член адміністративної  комісії міськвиконкому. У 2010 році  видав  книгу  «Проміння правди та звитяги з глибини віків».  У 2013 році за моїм сценарієм  було відзнято науково-просвітницький фільм «Екологія крізь краплю води». Засновник та редактор інформаційного сайту WEST-INFO.IF.UA.  Співзасновник газети «ЖИТТЯ ПРИКАРПАТТЯ». Член товариства «Просвіта«» імені Т.Г.Шевченка.  З 2015р. Заступник голови Яремчанської міської партійної організації «Громадянська позиція». За добросовісну працю та професіоналізм неодноразово відзначений грамотами та подяками. Громадянин України ,не судимий,  розлучений, маю двох дітей : дочка,  Кисілевська Інеса 1996 р. н. проживає в Італії,  син  Кисілевський Всеволод 2013 р. н. проживає зі мною та моєю громадяською дружиною Вахняк Марією.

 

 

 

Share