Депутат Яремчанської міської ради Олександр Гуменюк : «Сфера туризму повинна переформатувати свою діяльність під нові запити клієнтів»

Коронавірусна криза вдарила по туристичній галузі не тільки в Україні , але і в усьому світі. Доволі складна ситуація склалась  з туризмом і на Прикарпатті. Для нашого регіону повне призупинення роботи  туристичної сфери значно відбивається не лише на доходах представників галузі, а й на добробуті всієї громади.  Весь масштаб збитків можна буде оцінити пізніше, оскільки туристичний бізнес повертатиметься в «докарантинні» позиції значно довше, ніж інші сфери економіки.

 

Свою думку з приводу ситуації в туристичній галузі виловив депутат Яремчанської міської ради Олександр Гуменюк : «Як представник туристичного бізнесу та депутат Яремчанської міської ради, можу з упевненістю сказати, що ситуація, яка склалася, надала величезний досвід для нас всіх, хоч і не самий позитивний. Слід звернути увагу на удосконалення придорожньої інфраструктури. Ми всі говоримо про безпеку, чистоту, але якщо їхати автомобілем Україною, то, окрім заправок, на дорозі немає нормальних туалетів, щоб помити руки. Також слід  звернути увагу на рівень обслуговування, а саме забезпечення закладів туристичної сфери засобами засисту. Турсти , які відвідують Яремчанщину у великій мірі  покладаються на заклади, що надають їм послуги. Це нас імідж, ми самі повинні регулювати свою роботу. В даній ситуації контроль за дотриманням санітарно-епідеміологічних норм здебільшого здійснюється  руками самих  клієнтів. Нині в соціальних мережах інформація швидко поширюється. І  туристи можуть написати, який із готелів чи інших закладів сфери послуг не дотримується тих чи інших норм. Для всіх представників сфери туризму дуже важливо не просто «пережити» цей форс-мажор, щоб після карантину знову продовжити свою діяльність, а й переформатувати свою діяльність під нові запити клієнтів», - зазначив депутат Яремчанської міської ради Олександр Гуменюк .

Спілкувався Святослав Городоцький

 

 

 

Share