Як споживачу захистити свої права?

Як споживачу захистити свої права?

Згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» споживачі під час придбання,  замовлення або використання продукції, яка реалізується на території України, для задоволення своїх особистих потреб мають право на: 

 1) захист своїх прав державою, її органами;

    2) належну якість продукції та обслуговування;

    3) безпечність продукції для життя та здоров’я;

    4) відшкодування шкоди, завданої продукцією неналежної якості ( дефектною чи фальсифікованою продукцією), а також майнової та моральної (немайнової) шкоди, заподіяної небезпечною для життя і здоров'я людей продукцією;

   5) звернення до суду та інших уповноважених органів державної влади за захистом порушених прав;

   6) об'єднання в громадські організації споживачів (об'єднання споживачів).

 

Варто звернути також увагу на права споживача у випадку придбання товару неналежної якості:

- при купівлі товару потрібно обов’язково уважно ознайомитись з інформацією про нього, його особливості та вимоги щодо експлуатації.

- необхідно прочитати інструкцію з експлуатації товару, якщо вона є, а також дотримуватись викладених у ній вимог. 

Іноді причиною пошкодження товару є використання його не за цільовим призначенням або з порушенням умов (вимог, норм, правил) встановлених виробником товару (виконавцем) в експлуатаційній документації. В такому випадку саме на споживача покладається відповідальність за стан товару.

 В разі, якщо Ваші права споживача порушені, Ви можете поскаржитись на незаконні дії в орган захисту прав споживачів  або ж до суду.

У випадку виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків товару, споживач має право, на свій вибір, вимагати :

- Пропорційного зменшення ціни.

    - Безкоштовного ремонту товару. Усунення недоліків продавцем має бути здійснене у 14-денний строк, якщо інший строк не був погоджений продавцем та споживачем. На час ремонту та за письмовою вимогою споживача продавець зобов’язаний надати (з безоплатною доставкою) аналогічний товар. За кожен день затримки виконання вимоги про надання аналогічного товару і за кожний день затримки усунення недоліків більше 14 днів  споживачеві сплачується неустойка у розмірі 1% вартості товару.

- Відшкодування витрат зроблених покупцем по ремонту товару.         

Для отримання безоплатної правової допомоги  слід звернутися за адресою: м.Надвірна, вул.Грушевського,18, тел.(03475)2-80-51, (050)-719-10-48.

Інформація надана в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

 

 

Надвірнянське бюро правової допомоги

Івано-Франківського місцевого центру

з надання БВПД

 

 

Share