О. Гуменюк: «Стратегічне планування – це механізм об'єднання лідерів бізнесу та місцевої влади»

О. Гуменюк: «Стратегічне планування  – це механізм об'єднання лідерів бізнесу та місцевої влади»

Про шляхи виходу з кризи, яка міцно вкоренилася майже в усіх сферах Яремчанського місцевого  самоврядування та про те з чого потрібно починати вихід з кризової ситуації, яка протягом тривалого часу має місце на Яремчанщині з нашим журналістом поділився депутат Яремчанської міської ради Олександр Гуменюк.

« Вже декілька років на Яремчанщині панує криза влади. Міська ради не може сформувати стратегічний план розвитку краю та поетапно його впроваджувати.

Дуже важко знайти консенсус та виробити програму дій, яку би підтримувала більшість депутатів. На сьогоднішній день в депутатському корпусі не має ідеї, навколо якої можна об’єднатись. Я вважаю, що депутати могли би об’єднатись навколо ідеї стратегічного планування розвитку нашого Яремчанського краю. В даній ситуації, що склалася,  єдиним рушієм виходу з владної кризи повинно стати стратегічне планування. Воно може бути  потужним інструментомоб'єднання лідерів бізнесу та місцевої влади для створення публічно-приватних партнерств, що дадуть  позитивний вплив на місцевийділовий клімат та конкурентне становище громади, а також на вирішення інших господарських питань. Ми повинні бути відкритими для усього нового та прогресивного,  розглядати усі пропозиції, обирати найприбутковіші. Це дасть поштовх  для  інвестиційно-привабливого клімату, а це – нові робочі місця, соціальна захищеність, наповнення місцевого бюджету», – підсумував сказане   депутат Яремчанської міської ради Олександр Гуменюк.

Спілкувалась Ольга Малахова

Share