Повернути собі характер предків

Щоби вас поважали , треба бути трохи небезпечними. Так вже побудований світ.

Нешодавно до Делятина на відпочинок із зони АТО прибув підрозділ Збройних сил України з ешелоном бойової техніки: танки, гармати, бронетранспортери. Вояки, високі, широкоплечі, в бронежилетах , при зброї. По крутизні і посмішках нагадують американців. На шевронах синьо-жовтий прапор. Нині зв’язуватись з такою силою ні у кого немає бажання, бо вона вміє і буде вбивати ворога.

 

У час Київської  Русі, Галицько-Волинського князівства , козаччини у Європі українців ввжали досить небезпечними. Як на Польщу ішла армія Хмельницького вихід був тільки один – тікати.

 Як свідчать літописи усіх часів воїн-українець, княжий дружинник, запорожець, гайдамака, бандерівець у всіх своїх недругів викликав тваринний страх.  Нині нам є теж чим пишатися. Щойно сформована українська армія у зоні АТО на сході України, за свідченням американської розвідки , розгромила дрібні російські дивізії.

За порушення миру і спокою у світі Росія попала під санкції: це коли птахи спочатку стискають дзьобом , видавлюючи отруту ос та щершнів.

Ну а нинішнім українцям треба повернути собі характер предків.

Володимир Борис,

телеведучий ТРК «Надвірна»,
член НСЖУ

Share