Чи існує розумне життя на землі ?

Журналісти в силу своєї професії повинні мислити дальше, глибше, ширше. І не тільки ставити запитання, але і активно шукати на них відповіді.

   Наприклад, через децентралізацію і об’єднані територіальні громади люди на місцях нарешті отримають  найцінніше – волю, а волі чомусь ніхто не хоче.  Або як натхненно народ співає духовний гімн «В єдності сила народу», а в реальному житті при об’єднанні в ОТГ села терпіти не можуть одне одного. Так хто наш справжній ворог: якась ворожа країна чи ми самі?

   Чому в нашому районі знайшли нафту і газ, маємо неозорі ліси, найкрасивіші у Європі гори, чисті річки, свіже повітря, а на житті більшості з нас це ніяк не відображається ?

 

   Тільки один відсоток робить 80 відсотків клопоту поліції і зараз поліцейські не використовують тактики «сіяти»,  щоб не зачіпати законослухняних  людей – чому ж люди нині вимагають колишнього повального міліцейського терору?

 Кожна цивілізація має право на власний шлях розвитку ( і американці, і папуаси, і українці) – чому ж  кожний козел вимагає,  щоб у кози було те саме, що і у нього ?

  Чому у нас 20 відсотків людей виконує 80 відсотків роботи ?

  Чому нині третій сорт людей визначає наше життя ?

 Чому більшість невеликих міст мають аграрний характер і мало чим відрізняються від сіл ?

Чому наші люди не вміють жити на волі, де треба трохи самому думати про себе ?

Прийшла Європа, зокрема така цікава штука,  як фуршет.  Фуршет – це те місце, де ти демонструєш, що не хочеш їсти, навіть якщо ти хочеш їсти. Чому наші люди ніяк це не второпають, що на фуршеті не можна демонструвати, що ви голодні?

Одним словом, говорити на ці теми все одно, що розмовляти з пальцем у шкарпетці.

Хаос нашого життя в першу чергу треба лікувати  – вірою. Розумні люди, давно це розуміючи , мовчки несуть свій хрест. А решта пливуть кряк його знає куди.

 У Біблії сказано  що робити: своїм тілесним життям людина не відрізняється від інших живих істот у природі і полягає воно у задоволенні тілесних потреб , двох основних інстинктів: самозбереження і продовження роду. Але в людині окрім того є вище начало : Душа. І наше завдання на цій казковій планеті будувати Боже царство на землі.

Володимир Борис,

телеведучий, член НСЖУ

 газета "Життя Прикарпаття"

Share