Вечір-реквієм з нагоди 80-річчя світлої пам’яті о.м. Михайла Косила відбувся в Яремчі

 

З нагоди 80-річчя від дня народження блаженної пам'яті ісповідника віри о. мітрата Михайла Косила відбувся вечір-реквієм у Будинку культури м.Яремче.Почався урочистий вечір співом молитви "Отче наш", яку виконали вихованці ревного душпастиря спільно з учасниками хору. Пропам'ятний сценарій повів присутніх у залі буремними сторінками біографії ісповідника віри. В часі святкового дійства можна було чути неперевершену поезію чи пісні, автором яких є сам о. Михайло. Такий перебіг дійства дав змогу присутнім відчути всю глибину переживань та біль поневірянь знаного сина українського народу.

 

Творче об'єднання "ПеРо" презентувало присутнім документальний фільм про пастирські подвиги о. Михайла, де на основі численних архівних документів та спогадів очевидців розкривалася глибина самопожертви в ім'я Христової Місії.

Слід відзначити, що Глава УГКЦ Блаженіший Святослав (Шевчук), надіслав на адресу всіх організаторів пам'ятного заходу лист-вітання, де Предстоятель звертає увагу на заслуги о. Михайла перед Церквою і українським народом.

На завершення до присутніх звернулися Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир (Війтишин), а також Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Миколай (Сімкайло), які поділилися своїми спогадами про підпілля, акцентуючи на особі о. Михайла. З вітальним словом звернувся також міський голова м. Яремче п. Василь Онутчак.

За матеріалами пресцентру Архибратства Святого Йосафата

Реклама