Uncategorised

Як перевірити цільове використання аліментів на дитину

У випадку, якщо платник аліментів вважає, що аліменти, які він сплачує, використовуються не за цільовим призначенням, він має право звернутися із заявою до органу опіки і піклування  про здійснення контролю за цільовим використанням аліментів.

Разом із заявою платник аліментів повинен подати:

  1. розрахунок заборгованості зі сплати аліментів за останні 12 місяців, виданий державною виконавчою службою;
  2. відомості про місце проживання отримувача аліментів.

Якщо аліменти на дитину сплачуються не за рішенням суду (за домовленістю між батьками дитини, договір між батьками про сплату аліментів на дитину) платнику аліментів необхідно надати  копії інших документів, що підтверджують сплату аліментів на дитину та їх розмір.

Детальніше...

Податківці Надвірнянщини інформують: Телерадіокомпанія «Надвірна» про актуальні питання Електронного кабінету платникам Надвірнянщини

Начальник Тисменицького відділу електронних сервісів Марія Модіна проінформували слухачів про новації, які запроваджуються з введенням в дію Закону України від 14 липня 2020 року №786-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб – підприємців».

Посадовець проінформувала що, електронний кабінет платника податків є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом, який надає безконтактні способи взаємодії платників податків та Державної податкової служби України з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, який здійснюється з будь-якого комп’ютера, підключеного до Інтернету, шляхом автентифікації.

Детальніше...

Дорогі прикарпатці !

Щиро вітаю Вас із світлим святом Воскресіння Господнього!

Знову, як і рік, і десять, і сотню чи тисячу літ тому, кожен з нас з надією промовляє: «Христос воскрес!» і щиро вірить, що «Воістину воскрес!» 

Воскрес для того, щоб подарувати усім нам надію на спасіння і вічне життя.

Так, цьогоріч маємо нове випробування: мусимо пожертвувати традиціями заради недопущення нових смертей. У нас їх і так достатньо: вже шостий рік щодня війна на Сході збирає свою сумну данину. А тепер ще й пандемія…

Але, очевидно, що це урок, який послав нам Господь для того, щоб навчилися не показного, а справжнього смирення. 

Щоб зрозуміли, що всі ми рівні перед Отцем і відчули, що є найважливішим для кожного з нас у цьому житті: обійми сина чи доньки, маленька долонька в руці і батьківське благословення за святковим столом; пишний калач, спечений маминим руками, на рушнику, вишитому коханою…. 

Детальніше...

Право на отримання податкової знижки на навчання

Відповідно до ст.166 п.166.3 Податкового кодексу України  подати декларацію з метою отримання податкової знижки мають право громадяни, які понесли витрати на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім'ї першого ступеня споріднення.

Детальніше...

Надвірнянське управлінні ГУ ДФС повідомляє. Відома спортсменка Надвірнянщини Наталія Ільків приєдналась до кампанії декларування 2018

До кампанії декларування доходів, отриманих у 2018 році, долучилася мастер спорту України по дзюдо, майстер спорту міжнародного класу по самбо, неодноразова чемпіонка Європи по дзюдо та самбо, призерка чемпіонату світу та просто чарівна дівчина Наталія Ільків.

Василь Гнатюк під час зустрічі відмітив, що декларування своїх доходів та вчасна сплата податків є своєрідним джерелом усвідомленням того, що ти чесний, добропорядний громадянин, який хоче і прагне жити у заможній країні, де належним чином фінансуються медичні установи, освітні заклади, будуються дороги, виділяється кошти на соціальну сферу.

Детальніше...

Івано-Франківський обласний центр зайнятості інформує : Кількість працевлаштованих осіб за сприяння служби зайнятості зросла

В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 42,1 тис. вакансій,  що на 25,5% більше, ніж у січні-жовтні 2017 року. Кількість роботодавців, які співпрацювали з філіями обласного центру зайнятості, становила 8,4 тисячі. Засприяння служби зайнятості було укомплектовано 37,2 тис. вакансій.

         Протягом 10 місяців 2018 року статус безробітного мали 25,5 тис. осіб, з яких допомогу по безробіттю отримували 22,4 тис. осіб.

          Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння служби зайнятості, зросла на 6,2 тис. та становила 37,2 тис.

Детальніше...

Надвірнянське бюро правової допомоги - інформує : Як відтепер можна виїхати з дитиною за кордон

28.08.2018 року набрав чинності Закон № 2475-VIII від 03.07.2018, яким внесено зміни до Сімейного кодексу України, та інших законів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання.

 Торкнулись зміни  в тому числі підстав та порядку виїзду з дитиною за межі України.

Тож яким чином відтепер можна виїхати з дитиною за межі України?

Матері/батьку з яким проживає дитина, якщо той з батьків, що проживає окремо, належно виконує свої батьківські обов’язки

Той із батьків, з яким проживає дитина самостійно вирішує питання тимчасового виїзду за межі України на строк, що не перевищує одного місяця.

Детальніше...

Надвірнянська ОДПІ повідомляє: Асоціація платників податків в області запрошує платників податків Прикарпаття прийняти участь у Всеукраїнському рейтингу "Сумлінні платники податків - 2017"

Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» з метою відзначення кращих здобутків платників податків – юридичних осіб щорічно проводиться  Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків».

Основними завданнями Рейтингу є створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою та бізнесом посилення ролі та авторитету платника податків в житті країни і підвищення загальної культури сплати податків.

Детальніше...

Надвірнянська ОДПІ повідомляє: Надвірнянцям нагадали про необхідність легалізації праці та зарплати

Такі явища, як зарплата "в конвертах" та робота без оформлення трудових відносин, мають глибокі корені й руйнують суспільство зсередини, позбавляючи майбутнього тих, хто отримує неофіційну заробітну плату.

Як підкреслив начальник Надвірнянського управління ГУ ДФС у Івано-Франківській області Василь Гнатюк, найчастіше підприємці, частково приховуючи виручку від реалізації товарів, робіт або послуг, виплачують доходи найманим працівникам, які не обліковані в бухгалтерських документах, а також використовують працю не зареєстрованих найманих працівників.

Детальніше...

17 травня – Всесвітній День вишиванки

Щороку третього четверга травня ми відзначаємо День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу з метою збереження українських цінностей та їх популяризації.

Всеукраїнська акція «День української вишиванки» було започатковано студенткою факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Лесею Воронюк у 2006 році. Вона зауважила, що студенти досить часто одягають вишиванки на заняття, і одного разу, спілкуючись на перерві з колегою Ігорем Житарюком, який також був у вишиванці, запропонувала одногрупникам обрати один день і всім разом одягнути вишиванки. У перший рік свята вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу.

Детальніше...

Реклама