Uncategorised

У селах Пасічна та Лісна Тарновиця провели благочинний захід "Вечорниці для фронту"

Вже четвертий рік українці борються за свою свободу, за незалежність Української держави, за те, щоб українець панував на Своїй Богом Даній Землі і свою частину всеукраїнського внеску у протистоянні агресору робить Надвірнянщина.

 

Так, 26 січня в Пасічнянській ЗОШ Надвірнянського району, громада села Пасічна провела вже традиційні "Вечорниці для Східного Фронту", які започаткував депутат Івано-Франківської обласної ради волонтер Василь Сенатович. Всі небайдужі охоче ліпили українські вареники, які днями волонтери ВО БФ «Свобода Гідність Перемога» доправлять воякам-побратимам у найгарячіші точки Східного фронту.

Детальніше...

Шановні надвірнянці!

Прийміть щирі вітання з нагоди Новорічних свят та Різдва Христового! Нехай ці  зимові дні принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Наша країна продовжує  свій шлях до побудови демократичного суспільства,  до чесної та справедливої держави без насилля, корупції та брехні.  Ми  всі своєю працею  намагаємось внести свій внесок у формування нового громадянського суспільства. 

Детальніше...

Надвірнянська ОДПІ інформує: Для консультацій, звернень чи скарг- єдиний номер телефону фіскальної служби

Отримати інформаційно-довідкові послуги, залишити інформацію щодо неправомірних дій та бездіяльності працівників органів ДФС та інших питань можна звернувшись до Контакт-центру ДФС.

Відтепер для цього існує єдиний номер телефону 0-800-501-007, зателефонувавши за яким необхідно обрати відповідний напрямок у меню інтерактивного голосового автовідповідача:

0 - для отримання інформації з питань стану обробки електронної звітності та опрацювання файлів запитів про доходи для призначення субсидій;

1 -  для отримання інформаційно-довідкових послуг;

Детальніше...

На Прикарпатті завершились основні жнива

Аграрії Прикарпаття завершили збирання ранніх зернових та зернобобових культур. З площі майже 94 тис. га, намолочено 496 тис. тонн зерна (472 тис тонн у минулому році), при середній врожайності 52,1 ц/га (у 2016 - 47,3 ц/га).

Половину урожаю (52 відс.) ранніх зернових культур зібрано у сільгосппідприємствах області, урожайність при цьому склала 56,6 ц/га (у минулому році 50,2 ц/га). Висока врожайність досягнута завдяки вирощуванню високопродуктивних сортів зернових культур та високій культурі ведення землеробства.

Зокрема, валовий збір озимої пшениці по області склав 290 тис тонн, ярої – 38 тис тонн,  ячменю озимого - 42 тис тонн, ярого – 88 тис тонн, вівса - 16 тис тонн, жита - 12,0 тис тонн, крім того, ріпаку - 77 тис тонн.

Детальніше...

Надвірнянська ОДПІ інформує: Податкові надходження від платників Надвірнянщини до бюджетів усіх рівнів – майже 430 мільйонів гривень

Плаптники одатків Надвірнянщини у січні-липні поточного року забезпечили надходження до бюджетів усіх рівнів 427,6 млн. гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року платежі до зведеного бюджету зросли на 175,2 млн. гривень.

Із загальної суми 305 млн. грн. спрямовано до державного бюджету, рівень минулорічної сплати перевищено на 144 млн. гривень.

Державна скарбниця отримала від платників району 239 млн. грн. плати за користування надрами, 29,2 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, 13,8 млн. грн. податку на додану вартість, 8,3 млн. грн. військового збору.

Детальніше...

Івано-Франківська бригада тактичної авіації визнана однією з найкращих

У Львові на базі повітряного командування “Захід” проведено підведення підсумків діяльності Повітряних Силах Збройних Сил України за перше півріччя 2017 навчального року. Як зазначив командувач Повітряних Сил генерал-полковник Сергій Дроздов, метою заходу є оцінка стану і готовності Повітряних Сил до виконання завдань за призначенням, враховуючи сучасні виклики та загрози. Під час конструктивного діалогу основний акцент робився на впровадження передового досвіду в практику діяльності військ та уточнення завдання на наступне півріччя.

Детальніше...

Привітання міського голови Зіновія Андрійовича зі святом Водохреща

Дорога надвірнянська громадо!

        Упродовж століть українці у ці січневі дні, вітаючи один одного, урочисто колядують: «…А що перший празник – то Різдво Христове, а що другий празник –  Святого Василя, а що третій празник  – Свято Водохреща…».

Щороку 19 січня  ми усією надвірнянською громадою, всім українським народом, відзначатимемо третє і завершальне свято різдвяно-новорічного циклу – Богоявлення Господнє або Водохреща, яке знаменує величну подію, коли Ісус Христос прийшов до святого Предтечі і Хрестителя Івана на річку Йордан й охрестився. В цей день явилась світу Пресвята Трійця: голос Бога-Отця свідчив про Сина, Син Божий хрестився від рук Іоанна в річці, а Дух Святий у вигляді голуба зійшов на Сина.

Детальніше...

В Україні запускають сайт про фінансове життя партій

В Україні з’явився веб-портал “Партійна каса”, який покликаний відображати інформацію про державне фінансування політичних партій, їхні активи та майно. Про це розповів експерт Центру політичних студій та аналітики “Ейдос” Віктор Таран.

“Ключова ідея полягає в тому, щоб цей портал став головною інформаційною базою всього, що стосується державного фінансування політичних партій”, – сказав Таран.

За його словами, в найближчій перспективі сайт має стати єдиними уніфікованими веб-ресурсом, куди буде сходитися вся інформація про фінансову діяльність політичних партій.

Детальніше...

Студенти-медики відвідали Надвірнянський будинок дитини

        У понеділок, 19 грудня, на День святого Миколая, студенти Медичного коледжу Івано-Франківського національного медичного університету відвідали Надвірнянський будинок дитини та передали тамтешнім вихованцям продукти і медикаменти.

 Студенти-медики не лише передали зібрану допомогу, але й побували на святковому дійстві, яке відбулося в будинку дитини. Спільними зусиллями вихователі та діти організували свято Миколая з театралізованою сценкою, піснями, віршами та врученням подарунків, пише Фіртка із посиланням на прес-службу ІФНМУ.

Детальніше...

Надвірна відзначила 25-у річницю Незалежності України

24 серпня, в Надвірній відбулись урочистості з нагоди відзначення 25-ї річниці Незалежності України. Зранку в усіх храмах Надвірнянщини відправились Богослужіння за кращу долю нашої держави, закінчення війни та Боже Благословення українського народу на захист територіальної цілісності і незалежності України.

Заходи продовжились спільною урочистою сесією районної і міської рад за участю народних депутатів та депутатів обласної ради, делегацій з Республіки Польща, зокрема міста-побратима Пруднік, Прудніцького та Острудського повітів. О 1015 год. загальнонаціональною хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять полеглих Героїв України, які загинули за волю та свободу нашої держави. На урочистій сесії подякою Надвірнянської районної ради нагороджено громадських діячів Надвірнянщини. Голова районної ради Іван Гурмак вручив подяку за вагомий особистий вклад у розвиток міста та активну громадську позицію заступнику міського голови Василю Василенку.

Детальніше...

Реклама