Громадськість Івано-Франківська готується до бойкотуання приватних перевізників

Одна із громадських організацій Івано-Франківська закликає мешканців міста оголосити бойкотування перевізникам в Івано-Франківську.

Таке рішення народилося в громадськості після вчорашньої протестної акції міських перевізників, під час якої з 10.00 до 16.00 години в місті не було жодного марштурного транспорту, окрім комунальних тролейбусів та автобуса.

«Прості мешканці міста не повинні страждати від того, що власники автобусів щось не поділили з міською владою. Якщо це конфлікт виключно між Івано-Франківським міським виконавчим комітетом і Асоціацією перевізників, то людям не потрібно завдавати незручностей. Натомість студенти вчасно не потрапили на навчання, пенсіонери до лікарень і так далі… Така поведінка перевізників неприпустима» - вважає керівник громадської організації «Український вектор» Микола Гавриляк.

На його думку, такі дії перевізників, які уявили собі, що без них життя міста буде паралізовано, не повинні залишитися без реакції громадськості. Микола Гавряляк закликає іванофранківців до ігнорування послуг міських перевізників та обіцяє масштабну акцію бойкотування приватного пасажирського транспорту.

«Від кількаденного ходіння пішки, нікому гірше не стане… Ви помітили, що вчора через відсутність «пижиків» зникли корки на дорогах?» - іронічно додає Гавриляк.

http://firtka.if.ua/

Share

Реклама